Wpis z mikrobloga

@kubex_to_ja: U mnie wszystko Siemens/Bosch, zmywarkę bierz 60-tkę nawet jak ci się wydaje że mało masz zmywania - przynajmniej wejdą się wszystkie gary, wszystko załadujesz i nie będziesz musiał myć ręcznie, a nie tylko sztućce talerze kubki. Lodówkę wolnostojącą, wysoką 2m, zawsze to lepiej mieć więcej miejsca niż mniej.
  • Odpowiedz
@kubex_to_ja: Nie polecam Samsunga. 2 lata temu kupiłem zmywarkę, wysoki model za 3 tyśki.

Po 1 roku padła elektronika. Naprawda gwarancyjna, wpadł gościu wymienił całą płytę główną i spokój.
2 tygodnie przed końcem gwarancji padła pompa zintegrowana z grzałka. Droga część, coś koło 7-8 stów. Wymienili na gwarancji.
Tydzień temu, 2 tygodnie po gwarancji padła ... elektronika. Wpadł serwisant, wymienił płytę główną. Jeszcze mnie nie skasował tylko radził żeby dzwonić na
  • Odpowiedz
@kubex_to_ja: Malakser magimix, blender ręczny Braun multiquick 7 lub 9, blender kielichowy Vitamix albo Blendtec, wolno/szybko/ryżo war InstantPot, robot z miesiarką Kenwood Chef albo Kitchen Aid (jeżeli potrzebujesz, większości wystarczy magimix). Lodówka, płyta, mikrofala, piekarnik - Bosch.
  • Odpowiedz