Wpis z mikrobloga

Mireczki, doradziłby ktoś kto zdawał Azure AZ-900 jaki jest mniej więcej poziom trudności faktycznego egzaminu?

Robiłem różne tutoriale, próbne egzaminy, generalnie wydawało mi się że z grubsza łapie co jest co.

A tu nagle zrobiłem sobie próbny egzamin z Enterprise Skills Initiative, które jakby nie było robi sam Microsoft i się kurla zdziwiłem.

Nie wiem czy jestem dzbanem ale jak dla mnie pytanie poniżej wydaje się dość mocno szczegółowe. W innych próbnych testach to były pytania w stylu czym się różni IaaS od PaaS albo kurla App Service od Azure Funtion czy jakieś inne pytana co który serwis robi a nie jakieś konkretne poziomy tak szczegółowo.

#azure #microsoft #it #informatyka #programista15k #kiciochpyta
Buntro - Mireczki, doradziłby ktoś kto zdawał Azure AZ-900 jaki jest mniej więcej poz...

źródło: comment_1654780812rmNvHaZWxHtKkQiackrUZQ.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Buntro: Ja przerobiłem 10 razy egzamin z ESI spisując pytania na których się wyłożyłem. Z takiej bazy pytań dopiero zdałem, a z tych spisanych pytań zdały kolejne osoby w zespole. Wynik tego próbnego nijak ma się do rzeczywistości, ale pytania mają wiele wspólnego z egzaminem. Zakuć, zdać, zapomnieć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@saviola7: Dzięki za tipy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czyli ze te z ESI pomagają się nauczyć, wiedza w nich się przydaje ale na egzaminie nie są takie same / równie szczegolowe?
  • Odpowiedz
  • 0
@rudy_defekacjusz: Zdałem w lipcu, 910/1000 pkt ( ͡ ͜ʖ ͡)

ESI koniec końców nie używałem. Pare komentarzy wyżej poleciły Mireczki examtopics i od pewnego momentu leciałem w kółko te pytania. Naprawdę sporo się powtórzyło, a nawet jak cos nie było dosłownie to wiedza z pytan się przydała. Bardzo polecam. Nawet kupiłem na to dostep premium za tam bodajże 25 dolarów i warto było, porządny pakiet pytan
  • Odpowiedz