Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 65
@UmbertoDalleMontagne: podczas bombardowania, jeśli nie masz piwnicy, to łazienka jest często najbezpieczniejszym miejscem. Wielu znajomych z Kijowa co mieszkali w blokach/apartamentach podczas rosyjskiego ostrzału właśnie tam spędzało noc.
  • Odpowiedz
  • 0
@Proktoaresor plus wanna jest najbardziej bezpieczna. Jeżeli ewentualnie budynek się zawali to jest szansa że wanna zostanie w jednym kawałku.


@lowcalego Jak ktoś ma starą żeliwną wannę, to tak, ale teraz tylko się je z tworzywa sztucznego.
  • Odpowiedz
@Martinjz: @Kliko: Ja śpię codziennie w wannie. Serio, włażę do wanny z ciepłą wodą i odlatuję. Kiedyś próbowałam książki czytać, ale tyle utopiłam przy zasypianiu, że już nawet nie próbuję.
Oczywiście umiem się szybko wykąpać - wejść, myju, myju i wyjść. Ale ja tam idę dla relaksu, a relaks=spanko w cieple.
Najgorzej później wyjść na ten zimny świat (,)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smooker: ale o co chodzi

@UmbertoDalleMontagne: brak okien + beton z każdej strony

@Proktoaresor: warto dodać, że w blokach z wielkiej płyty łazienka była często wstawiana jako jeden wielki moduł "kolocek" w już istniejące ściany i stropy ma przez to podwójne ściany. Zwróćcie uwagę jak kiedyś u kogoś będziecie, czy przy wejściu do łazienki/kibelka nie ma takiego schodka ok. 10cm, to właśnie będzie to
dlolb - > @smooker: ale o co chodzi
 @UmbertoDalleMontagne: brak okien + beton z każd...

źródło: comment_1654775425tkUWv4cG5hLOYq4jKjaBLX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Leightoon: Nie, mam małą wannę. Tak małą, że jeśli chcę mieć proste nogi, to wiszę 30 cm nad dnem. Nawet czasem zasypiam leżąc na płasko, tak że mam uszy pod wodą i tylko twarz wystaje (w pozycji prawie że płodowej) - wtedy jest najlepsze spanko.
Powiem Ci, że jak siedziałam w domu z bombelkami przez blisko pięć lat, to byłam w czarnej dziurze. Psychicznie szurałam po dnie latami - wszystko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nordri: Ale właściwie to zryłaś sobie jakoś beret że siadłaś psychicznie? Czy niebieski dawał dupy i wszystko było na Twojej głowie?
  • Odpowiedz