Wpis z mikrobloga

Jestem przed zakupem swojego pierwszego urządzenia z #apple - ma to być MacBook Air lub Pro 13 cali.

Komputer głównie do pisania tekstów - dłuższych i krótszych i przeglądania youtuba w wolnym czasie. Jako że będzie to mój jedyny sprzęt będę chcial na nim również od czasu do czasu w coś zagrać np. CS:GO.

Zastanawiam się jednak, czy 13 cali to nie za mało... Ekran wydawal się mikroskopijny, ale klawiatura działala fantastycznie. Teraz już wiem, dlaczego ludzie tak lubią na nim pisać.

Wydaje wam się, że te 13 cali to nie za mało?

#pcmasterrace #macbook
  • 14
@OnePageTo: to się wydaje mało, ale jak zaczniesz używać to zobaczysz zalety. Chociażby praca na kolanach czy w łóżku. Dużo robią ekrany, które są ostre. Do pisania tekstów napewno wystarczy, do youtuba też. Do tego 20h Pro na safari jest prawdziwe a nie tylko reklama.
Owszem 16 cali wydają się fajniejsze jednak obecne szesnastki są wyjątkowo duże w porównaniu do tych dawnych.
Ja się cieszę że nie poczekałam i kupiłam 13'
@kermirz: a przesadzasz moim zdaniem, ja grałam z moim (on miał air 2017) i na lajcie wszystko chodzi, da się grać ( ͡~ ͜ʖ ͡°) ale zawodowcem nie jestem ¯\_(ツ)_/¯
@jolo65: no sprawdzilem na youtubie jak on wyglada na procesorze m1 bo sam zamowilem air z M1. Sam kiedys gralem w csgo i lola i sprawdzalem az ile on wykreci fps i czy te gry sa grywalne na tym macbooku.