Wpis z mikrobloga

@chokysrocky: Człowiek z dystansem, poczuciem humoru, fajnie by było mieć takiego wyluzowanego prezydenta.
Gdyby tag #4konserwy zgodnie z tradycją "w pierwszej na bosaka, w drugiej na dude" to nie musieli byśmy się dzisiaj wstydzić za tego prymitywnego konserwatywnego prezydenta.
  • Odpowiedz
@ItsGrN: dudu z pewnością nie jest idealny, ale też nie powiedziałbym że musimy się za niego wstydzić. Więcej wstydu było z Kwachem po paru głębszych, czy z Bronkiem jak szogunił. Dudi jest nijaki, nie ma jaj, co jest powodem do smutku, ale nie do wstydu
  • Odpowiedz
Gdyby tag #4konserwy zgodnie z tradycją "w pierwszej na bosaka, w drugiej na dude" to nie musieli byśmy się dzisiaj wstydzić za tego prymitywnego konserwatywnego prezydenta.


@ItsGrN: większość konfiarzy głosowało na Trzaska a ty dalej chrzanisz farmazony, ja olałem drugą turę, bo ten typ u mnie w mieście rządzi to mi już go wystarczy, poza tym jakby wygrał to w Warszawie byłby komisarz z PiS..... z takimi jak ty to nawet
  • Odpowiedz
@atrophy: co ma pisowski minister sprawiedliwości do pajacowania na delegacjach przez Komorowskiego? Przecież to co ten klaun wyczyniał było w TV puszczane jeszcze za jego kadencji.
  • Odpowiedz
dudu z pewnością nie jest idealny, ale też nie powiedziałbym że musimy się za niego wstydzić. Więcej wstydu było z Kwachem po paru głębszych, czy z Bronkiem jak szogunił. Dudi jest nijaki, nie ma jaj, co jest powodem do smutku, ale nie do wstydu


@MEKORRO: o #!$%@?, myślałem że prezydenta ocenia się po decyzjach i po tym kiedy zgłasza weto. Ale nie, prezydenta ocenia się według ciebie według tego jak się
  • Odpowiedz
Więcej wstydu było z Kwachem po paru głębszych

@MEKORRO: chłopcze, doucz się trochę i sprawdź jakim prezydentem był Kwaśniewski, jaka miał pozycje i w jaki sposób go przyjęli w stanach. Wiem, ze gimbaza kojarzy tylko z jednego wystąpienia ale jak zamierzasz się wypowiadać w tym temacie to warto by się było douczyć
  • Odpowiedz
@urojony_uzurpator: XD pamiętam jak w telewizji leciała transmisja z zaprzysiężenia rządu Mazowieckiego, idź być głupim gdzie indziej.
@OddajButa123: wiesz jak działa w Polsce veto prezydenta? Jeśli tak, to rozumiesz, że u nas to urząd czysto reprezentacyjny.
@atrophy: Dudeł jest częścią najgorszego aparatu władzy od dawna, ale jeśli mam być szczery, to ani on nie jest najgorszym prezydentem w historii III RP, ani Morawiecki nie jest najgorszym premierem, to jest
  • Odpowiedz