Wpis z mikrobloga

https://youtu.be/qmJnGVBENYc

Co myślicie na temat tego Pana? Kiedyś sporo oglądałem jego filmików, robiłem trochę dań z jego przepisów, ale z biegiem czasu dostrzegam,że (moim zdaniem) facet jest trochę prozaiczny i prymitywny.
Już nie wspomnę o tym,że na każdym prawie odcinku podkreślał,że ma być prosto, aż stało się prostacko.
Kiedyś pamiętam jak lekko szydził z Karola Okrasy gdy ten dodał do dania sos worcestershire mówiąc,że robi jakieś "wymysły" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. Filmik wrzucam po prostu najnowszy z kanału

#gotowanie
#gotujzwykopem
  • 19
@Ziemniak43212: Prymitywne, przaśne i nie poparte wiedzą. Gdyby to jeszcze się dobrze oglądało, ale na tyle ile miałem okazję obejrzeć, czyli niewiele, to mamy do czynienia z nieuprzejmym, zadufanym w sobie typem. Moim zdaniem można dużo lepiej spożytkować czas oglądając filmiki o gotowaniu na YT.

No ten pan jest dla ludzi, którzy uczą się pierwszego schabowego zrobić


@budus2: Tylko czy nie lepiej się uczyć od kogoś kto ma większe pojęcie?
@Trauma_Teddy: Właśnie na tym polega jego fenomen. W Polsce większość ludzi ma brzydko mówiąc #!$%@? na kuchnię. Ludzie chcą żeby było szybko, tanio i dużo i żeby nie narobić się przy tym chociaż. Spójrz na Polskę, tu wszędzie stoją budy z kebabem i pizza, które nie przypominają ani kebaba ani pizzy i to jest złoty interes a nie jakieś "wymysły" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Schabowy ma być
Gdyby to jeszcze się dobrze oglądało, ale na tyle ile miałem okazję obejrzeć, czyli niewiele, to mamy do czynienia z nieuprzejmym, zadufanym w sobie typem


@Mirkosoft: kurczę no. Na ten fragment jak na końcu je i pojękuje z zachwytu, to mnie skręca z żenady. Pomysły proste i faktycznie dla "ułomów" kuchennych, ale takiego stylu gotowania można się nauczyć od każdego, kto nie ma dwóch lewych rąk i obserwował swoją babcię przy
@Mirkosoft: nie hejtuję, bo to i tak poziom wyżej niż niektórzy "influencerzy" co wrzucają przepis na jajecznicę lub kanapki na tiktoka, ale też zbytnio nie oglądam, czasem sobie przewinę żeby zobaczyć co wymyślił, bo gotowania nie muszę oglądać - wszystko robi bez żadnego zaskoczenia, jednak i tak większość dań bez żadnej inwencji własnej czy chociaż ciekawego plot-twistu.
@Trauma_Teddy: @budus2: @Wycu91: Był w masterchefie i odpadł dosyć daleko bo to już był odcinek w USA, nie wiem jakim cudem, ale tak było.
Pamiętam odcinek gdy uczestnicy gotowali ze swoimi bliskimi i przyjechał jego syn. Bardzo nieprzyjemnie się zachowywał wobec własnego dziecka i to w telewizji.
Był jeszcze w jakimś programie, o którym nie wiem?