Wpis z mikrobloga

@Issac poczta polska na pierwszym miejscu. Nawet jeżeli przesyłka paczkomatem jest droższa gdzieś, to dopłacam byle tylko tym #!$%@? nie dać zarobić ( ͡º ͜ʖ͡º)


@tanczespiewamrecytuje: A widzisz, ja na odwrót. Jak jest tylko inp0st, to kupuję gdzie indziej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piker: nie ma to jak awizo znalezione przy wychodzeniu o 11, żeby sobie poczekać aż awizonosz o 17 przyjdzie na pocztę (bo wcześniej "jeszcze nie wrócił"), którą zamykają o 18.
@Filip69: mam zle doswiadczenia: ekspedientka zwyzywala mnie od "ciulaczy", w sb nacialem sie na nieistniejaca promocje(na polce info ze kazda szynka jest w promocje, ale jednak tak nie bylo) , a wczesniej zamkneli lodowki ponad 30 min przed zamknieciem.
@piker: nie ma to jak awizo znalezione przy wychodzeniu o 11, żeby sobie poczekać aż awizonosz o 17 przyjdzie na pocztę (bo wcześniej "jeszcze nie wrócił"), którą zamykają o 18.


@tellet: Mnie to raczej nie dotyka, największe co do mnie przychodzi (listem), to prenumerata czasopism i to bez problemu trafia do skrzynki. U Inpościarzy wkurza mnie co innego - porównują jabłka do bananów. Wybierając w Pocztexie dostawę do punktu odbioru