Wpis z mikrobloga

@piker: i srednio 4 dni zamiast kilkunastu godzin, do tego stój w kolejce na orlenie albo na poczcie. No rzeczywiście to samo xD


@Felonious_Gru: Ja odbieram w automacie paczkowym (picrel), albo w żabce. Akurat na moim osiedlu nie ma żadnego punktu odbioru (poza Orlen Paczką), a na najbliższym blokowisku mam wszystkiego pełne do wyboru, włącznie z automatem Pocztexu. I serio nie wiem skąd to "średnio 4 dni", odkąd siedzę w
Pobierz piker - > @piker: i srednio 4 dni zamiast kilkunastu godzin, do tego stój w kolejce n...
źródło: comment_1654599698sFHWrFV49xOBRJsV82iUas.jpg
@piker no tylko, że paczkomat to tez nie jest to samo co punkt odbioru. Po pierwsze do paczkomatu masz dostawę nieraz i o 22 i jak ci zależy, żeby coś mieć tego dnia, bo np. rano wyjeżdżasz, to jest to duża zaleta. Tak samo jak możliwość odbioru przesyłki o dowolnej godzinie, a nie w godzinach otwarcia punktu.

Wiem, że niby są jakieś swipboxy, ale nigdy ich nie widziałam i na szybko nawet
super bo?


@bumbp: bo inne stacje do tej pory nie potrafią zrobić apki, którą płacę przy dystrybutorze i po sekundzie mam fakturę VAT na mailu. A skoro nie zrobili, to widocznie nie zależy im na mnie, więc niech #!$%@?ą. Choćby w logo Orlenu była sama morda Kaczyńskiego to i tak nadal będę tam tankował, bo nie planuję tracić czasu w kolejkach na stacji, dyktować NIPu i potem #!$%@?ć się z paragonami.
Za to jak porównać pocztex do kuriera inpostu no to pp znowu slabo z terminami...


@Felonious_Gru: Do mnie 90% przesyłek dociera i 90% moich przesyłek dochodzi w 24h, korzystam z usług Pocztexu bo jest najtańszy i dobrej jakości. No i Pocztex nigdy mnie nie obciążył za coś (gabaryt czy wagę niby zawyżoną), a u innych przewoźników się zdarzało, trzeba było pisać reklamację i odwołania (na szczęście wszystko wysyłam w pudełkach z
Pobierz piker - > Za to jak porównać pocztex do kuriera inpostu no to pp znowu slabo z termin...
źródło: comment_1654599785kjlAq9zcnrI95wTjIz1rzn.jpg
Świadczą z powrotem, jakoś od 2020, usługi listowe pod brandem kupionym w 2015 roku. Obie marki nie chwalą się tym, że są powiązane, bo InPost jest faktycznie dobry w marketing. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)


@piker: jaka nazwa? Żebym się nie naciął xD
  • 1
BP też trzyma poziom, ale generalnie po co nabijać kabzę zagranicznym koncernom, przecież zawsze lepiej, żeby kasa została w PL, nawet jeśli część jej jest rozkradana przez nierząd.


@Wloczykij2: Ja jestem odmiennego zdania. Trzeba wspierać zagraniczne koncerny, bo są lepsze i mają lepszy wybór produktów. Orlen to monopolista w hurcie paliwem a zysk orlenu idzie prosto do kieszeni złodziei z pisu