Wpis z mikrobloga

@dimian: Ciekaw jestem jaka była kwota w tym mailu, bo też dziwnie mi uwierzyć, że 22 złote to wielka rekompensata i resocjalizacja. Nie wychodziłbym ze zbyt daleko idącym póki co stwierdzeniem, że to ustawka wycelowana w kogoś, ale na pewno kwestia do wyjaśnienia.
  • Odpowiedz
@anonymousresearcher911: tam jeden wspominał że miał krucho z hajsem - może to ten?
Za dużo nie miał, ale chciał coś zrobić, ludzie miewają kryzysy finansowe.
Może to moje #!$%@? natręctwo, ale wpłaciłbym z końcówką 0 albo 5
  • Odpowiedz
@dimian: no może, ale nie zapominajmy, że ta transakcja nie jest nawet zrealizowana - sprawdziłem inne ID z tpay i tak samo odbudowałem linki, w takim wypadku jest informacja, że płatność została zrealizowana. W tym wypadku prędzej bym przyznał wojtkowi jaka jest sytuacja, no nie?
  • Odpowiedz
@anonymousresearcher911: mi ten link przez ułamek pokazał powyższy fragment, a potem ekran logowania mbanku - więc nie potwierdzę jak to jest z tą płatnością.
Nie mniej jednak kod i tytuł transakcji się zgadza, więc ta kwota rzeczywiście musiała być była w formularzu.
  • Odpowiedz
@qski: no brzydko, tzn. najbardziej mam nadzieję, że to nie żart i jednak ją zrealizował, ale zamazana kwota i wyżej odniesienie w wideo do trzy-lub-cztero-cyfrowej kwoty budzi pewien niepokój. A już totalnym #!$%@?ństwem byłoby robienie tego na ciężko chorym dziecku.
  • Odpowiedz
@anonymousresearcher911: @dimian: Jednakże postanowiłem pokopać głębiej i przetestować sam system TPay samodzielnie wpłacając na jakąś zbiórkę - https://pomagam.pl/walkajelonka podpisując się Wykop.pl ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Link do strony Tpay: https://secure.tpay.com/index.php?title=TR-8DP-69Y7M5X
Zostaje na obrazie przedstawionym, a nie przekierowuje do ponowienia płatności.
AndrzejDudaKrolemJest - @anonymousresearcher911: @dimian: Jednakże postanowiłem pokop...

źródło: comment_1654590761tY0k6IOQs8siJ57Z66lUvs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@AndrzejDudaKrolemJest: @anonymousresearcher911: @qski:

Też mnie to zaciekawiło i postanowiłem wykorzystać swoje umiejętności z pod tagu #401ok

Na zdjęciu jak byk widać, że transakcja nie została opłacona. Oczywiście może się przestraszy i ją opłaci, ale 22 zł?! Deal pewnie był na parę tysi to nawet nie kilka procent ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@sawardega możesz działać :)
toshibaas - @AndrzejDudaKrolemJest: @anonymousresearcher911: @qski: 

Też mnie to z...

źródło: comment_1654606332yFb0N0VqNc6yg4YThB2ZZs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Herrera_: nikt tego nie podejmie, bo wujek wojtek jest zbyt legitny i pewnie za dużo wie. poza tym wojtek dostał ode mnie wczoraj maila, nie odpisał ani się nie odniósł, tak samo jak do komentarzy na YT. Co pozwala stwierdzić, że może jednak sprawa trochę bardziej śmierdzi, bo jeśli Wojtek wyciąga same trafne wnioski i punktuje wszystko od A do Z, a nie ogarnął screenshota z zarejestrowanej (a nie zapłaconej) transakcji,
  • Odpowiedz
@anonymousresearcher911: Wojtek już wie. Ten przyłapany gość to kompletny sku., powinno się go wycofać kompletnie z życia publicznego. Wmieszać jeszcze w to aukcje na chorą dziewczynkę. Świat już całkiem schodzi na psy jak takie osoby jak ten darmozjad czy QOTB mają takie zasięgi, czyli wynosi się w pewnym sensie ich na piedestał.
  • Odpowiedz