Wpis z mikrobloga

Dzisiaj normik z klasy rozdawał zaproszenia na swoją 18-nastke i dał zaproszenia każdemu chłopowi z klasy, oczywiście za wyjątkiem mnie. Normiki zaraz powiedzą że to moja wina, że sie nie integruje, ale co mam zrobić jak sami mnie odrzucają? Już od 1 klasy były problemy i przypieli do mnie łatke #!$%@?, nawet mnie nie znając, bo słyszeli opinie od innych z poprzednich klas.
Ehh...
#przegryw #samotnosc #depresja #urodziny #szkola #szk0la
Pobierz
źródło: comment_1654520047qahmcELlmzerx2K5cQpj5L.gif
  • 93
@Revvvvvvvvvvvvvvvv: wychodzenie z inicjatywą mając na względzie przede wszystkim siebie oraz poprawienie komunikacji. W bardzo złym świetle wychodzisz w tym poście. Nie podajesz konkretów o sobie, więc ciężko Cię dokładnie ocenić, no ale jak czytam posty to twój charakter nie prezentuje się w dobrym świetle.

A co do inicjatywy to nie musi być przecież od razu impreza. Jakaś aktywność fizyczna, wspólny wyjazd, planszówki, koło naukowe, cokolwiek. Nie znam Ciebie, więc ciężko
Przegryw siedzi cicho a chad by od razu zapytał TY #!$%@? A DLA MNIE GDZIE? Wiesz jak byś zapunktował?


@JanImperator: Tak, wiem. Powiedziałby, że mnie nie lubi dlatego mi nie dał. Myślisz że już nie usłyszałem od ludzi z klasy że mnie nie lubią?

Kogo zaprosiłeś na swoją?


@loman_alchemik: nikogo, bo nie mam znajomych.

A co do inicjatywy to nie musi być przecież od razu impreza. Jakaś aktywność fizyczna, wspólny
Tak, gdzie?


@Revvvvvvvvvvvvvvvv: a skąd mam wiedzieć skoro nie znam ciebie, nie wiem gdzie mieszkasz. Przecież pisałem o tym. Sam do tego dojdź.

Mam podejść do grupki 15 osobowej która co przerwe razem siedzi


@Revvvvvvvvvvvvvvvv: no jak oni razem siedzą a ty gdzieś indziej to nie dziwię się twojej sytuacji. Więcej integracji i odwagi. Lepszego momentu mieć nie będziesz. Jak sam się odcinasz to dlaczego im miałoby zależeć na utrzymaniu
a skąd mam wiedzieć


@anttrza: to po co sie odzywasz? To musisz znać moją dokładną lokalizacje żeby mi poradzić? I co byś napisał? Wyjdź do jakiegoś klubu?

no jak oni razem siedzą a ty gdzieś indziej to nie dziwię się twojej sytuacj


@anttrza: no jak oni sie znają od 10 lat ze sobą z innych szkół i na starcie mnie mieli za #!$%@?, bo usłyszeli opinie ludzi z którymi chodziłem
masz problemy z inteligencją emocjonalną.


@anttrza: a ty ze zwykłą. Już odpowiedzieć nie moge, bo zaraz będzie że jestem toksyczny i w ogóle po co sie odzywam jak wielki Pan mi łaskawie "radzi" co mam zrobić. Przecież powinienem wszystko to przyjąć z pocałowaniem ręki, a ja śmiem jeszcze kwestionować słowa Wielkiego Księcia.

Całkowicie nieironicznie jesteś w tym wpisie jedyną osobą która mi podniosła ciśnienie, także brawo. Jeżeli chciałeś swoimi komentarzami popsuć