Wpis z mikrobloga

Dzisiaj normik z klasy rozdawał zaproszenia na swoją 18-nastke i dał zaproszenia każdemu chłopowi z klasy, oczywiście za wyjątkiem mnie. Normiki zaraz powiedzą że to moja wina, że sie nie integruje, ale co mam zrobić jak sami mnie odrzucają? Już od 1 klasy były problemy i przypieli do mnie łatke #!$%@?, nawet mnie nie znając, bo słyszeli opinie od innych z poprzednich klas.
Ehh...
#przegryw #samotnosc #depresja #urodziny #szkola #szk0la
Pobierz
źródło: comment_1654520047qahmcELlmzerx2K5cQpj5L.gif
  • 93
@Revvvvvvvvvvvvvvvv: szefie, ja nie miałem może tak złej sytuacji w liceum, ale że potem szedłem na studia to w przepiękny sposób kompletnie się odciąłem od ludzi z liceum zaczynając trochę życie od 0 co bardzo polecam. Wchodzisz z bomby w nowe towarzystwo, nikt nie kojarzy cię z akcji, które robiłeś jak miałeś 15 lat, zaczynasz od zera.
Bardzo polecam taki hard reset życia, bo właśnie życie może to uratować :)
@Revvvvvvvvvvvvvvvv: Kilka lat temu sebek dynamiczniak ze wsi organizował wesele. Zaprosił całą wieś, łącznie z moim bratem, tylko nie mnie. Potraktował mnie jak odpad. Genetyczne gówno. I to zdarzyło się w życiu dorosłym, co obala tezę, jakoby potem coś miało się zmienić.
@JanImperator: Ależ ja tak zrobiłem. Pytanie pozostało bez odpowiedzi, a do tego potem straszył mnie policją, że niby opowiadam niestworzone historie, jak np. ukradł nagrodę na zakończenie gimnazjum
@ZasilaczKomputerowy: Piękny fikołek. Nie będę na niego odpowiadał, bo podobne pytanie padło do OPa kilkanaście postów wyżej. Ale tak. Zapewne masz rację. Irytuję go swoim upośledzonym ryjem 2/10 (potwierdzonym przez wiele osób) i ja to wiem, tylko to wy bez przerwy robicie akrobacje, bojąc się, że zawali wam się wasza projekcja rzeczywistości. A co do spotkań - jak powiedziałem. Był okres, że non-stop siedział na moim kompie. Mało?