Wpis z mikrobloga

Dzisiaj normik z klasy rozdawał zaproszenia na swoją 18-nastke i dał zaproszenia każdemu chłopowi z klasy, oczywiście za wyjątkiem mnie. Normiki zaraz powiedzą że to moja wina, że sie nie integruje, ale co mam zrobić jak sami mnie odrzucają? Już od 1 klasy były problemy i przypieli do mnie łatke #!$%@?, nawet mnie nie znając, bo słyszeli opinie od innych z poprzednich klas.
Ehh...
#przegryw #samotnosc #depresja #urodziny #szkola #szk0la
Revvvvvvvvvvvvvvvv - Dzisiaj normik z klasy rozdawał zaproszenia na swoją 18-nastke i...

źródło: comment_1654520047qahmcELlmzerx2K5cQpj5L.gif

Pobierz
  • 93
  • Odpowiedz
@Revvvvvvvvvvvvvvvv: też takie coś miałem, tylko u mnie tak ostentacyjnie się nie zapraszali a zakładali jakieś grupy z wybranymi ludźmi i oprócz mnie ze dwóch jeszcze było, którzy nie byli zapraszani. Od ciebie bije smutek czy przygnębienie a ja mówiąc szczerze czułem #!$%@? przez 5 minut ale szybko mi przechodziło. Jedno jest pewne, puki się będziesz przejmował tym omijaniem cię przy sytuacjach a'la koleżeńskich to będziesz miał taką mentalność ofiary/frustrata
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Revvvvvvvvvvvvvvvv: Bo ludzkie społeczeństwo to dzicz i bezwzględna dżungla, jest tak skonstruowane żeby tępić niekompatybilne odmienności, jak białe krwinki atakujące anomalie we krwi. Mamy oczywiście filozofię i piękne idee, że każde życie jest cenne, że ludzkość musi się wznieść ponad takie instynkty, że trzeba postępować etycznie i altruistycznie ale to takie gadanie w kółku intelektualistów, gdzie zwyczajna codzienność wśród szarych tępych ludzi to jest paleolit i takie bezduszne postępowanie jakie
  • Odpowiedz
Dorabiacie sobie filozofię do prostej rzeczy. Na 18 zaprasza się dobrych znajomych. Ja z klasy zaprosiłem parę osób tylko. To co? - reszta się na mnie miała obrazić? Ja też nie od wszystkich zaproszenie dostałem. Czy było mi przykro? - Nie. Jeśli nie wkłada się wysiłku w utrzymywanie znajomości to się nie ma co dziwić że się nie jest zapraszanym. Ludzie mają różne talenty. Niektórym nawiązywanie kontaktów przychodzi bardzo łatwo, innym nauczenie
  • Odpowiedz
@renniw:

jeszcze darmowa rada: proponuję zmienić język to wtedy zwiększysz swoje szanse na nawiązanie kontaktów.


#!$%@? jaka odklejka xD. Tak jakby na tej imprezie co będzie nie będą ludzie rzucać mięsem co drugie słowo xD. Uwielbiam takie ocenianie, że ktośjest frustratem, bo #!$%@? i zdziwiony, że napisał do ciebie "bęcwał", no faktycznie mega frustrat z OP XD.
  • Odpowiedz
@anttrza: Takie rady, że chłop nadal nie wie kogo niby miałby zaprosić, skoro nie ma znajomych, a potem jeszcze wyzywa OP. Wy to tylko o tym użalaniu się, ale jak ktoś jest zainteresowany co zmienić to nagle cisza z waszej strony.
  • Odpowiedz