Wpis z mikrobloga

@Pitu33: Czy ja wiem czy ta sama? Supermarketowe skuterki miały bęben z przodu (tutaj widzę tarczę) oraz silnik dwusuwowy (teraz produkują tylko czterosuwy). Inna sprawa, że za 1600 kojarzę Zippy (legendarny Toros F16), Romety chyba były ciut droższe.
Zgadzam się jednak ze wzrostem cen. Mój pierwszy skuterek miał - z tego co widzę - podobne wyposażenie, a kosztował jakieś 3400zł.

@bisu: Pewnie to plus wzrost popularności jednośladów 125ccm na kategorię
@HalEmmerich kiedyś też były tarcze na przód, ja pierwszego tylko ze skrzynią biegow dałem 2600. A prawko 125 na B to może to miało znaczenie przy wlaśnie 125, ale na 50 zawsze się jeździło na dowód
50 zawsze się jeździło na dowód


@Pitu33: Od jakichś 8? lat już potrzeba prawa jazdy (ale nie wszyscy) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dlatego wydaje mi się, że za rosnącą cenę odpowiada:
- zakaz rejestracji silników 2T - 4T 50ccm jeździ, ale mocy nie ma to żadnej,
- boom na 125ccm - kto będzie płacił za słabszy pojazd, skoro może mieć lepszy?
- konieczność robienia prawa jazdy AM
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Pitu33: 2012 rok, router bassa w Tesco szło kupić za 1350 zł (jakoś tak) najniższa krajowa wtedy była jakieś 1500 zł brutto czyli trochę ponad najniższa.

Obecnie to coś kosztuje 5600 gdzie najniższa to 3100 brutto ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Pitu33: O #!$%@? serio prawie 6 kola taki skuter? Ja pamietam jak w Auchan , wtedy to byl Real, one staly na dziale rowerowym za 1800zl. Pamietam bardzo dobrze bo sam chcialem taki jak mialem z 14 lat. Od tego czasu zdecydowanie zarobki nie potroiły się.
@Pitu33: Nie wierze ze ktos to kupuje. Tosz to jest kibel co nim Mietki i małolaty smigaja po wsiach. Target do ktorego sa kierowane takie kibelki to ma samochody za 7k a nie taki twór. To tak naprawde jest rower bez pedałów. Ile to pojedzie max 45km/h? Nawet do duzego miasta sie nie nada.