Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 92
367 352 + 499 = 367 851

W rzeczywistości pękło 500, ale dwa razy Wahoo postanowił zrobić sobie Recovering track. Nie wiem, czy coś namieszali z aktualizacją, że się coś takiego robi, ale strasznie to wkurza.

Trochę się obawiałem, czy start w kolejnym ultra nieco ponad tydzień po RTPL jest dobrym pomysłem i trochę miałem rację - palce co prawda dalej lekko drętwieją, ale przynajmniej teraz czuję też nadwyrężone wtedy kolano. No ale, zapisałem się, to trzeba było jechać.

W tym roku wygrała trasa na Kaszubach, których to praktycznie nie znałem. Wpadło więc sporo nowych czerwonych, plus trochę gmin. Założeniem trasy było zmieścić się w 24h, co udało się zrobić w 20 godzin i kilkanaście minut. Postanowiłem minimalizować postoje, a to zawsze było moim słabym punktem. Pierwsza połowa trasy to jazda pod wiatr, niezbyt silny, no ale jednak w mordę. Później trochę całkiem fajnych górek, w Sierakoścach zapomniałem skręcić na Orlen, więc dłuższy postój na coś ciepłego robię dopiero za Sulęczynem. Korzystając z postoju ubieram się i lecę dalej, już po ciemku, chociaż czerwcowe białe noce właśnie się rozpoczęły i na północy wciąż jest łuna. Robi się zimno, momentami temperatura spadała do 4-5 stopni. Na metę docieram jako 13 tuż przed wschodem słońca.

#rowerowyrownik #500km #ultramaraton #szosa

Skrypt | Statystyki
szkarlatny_leon - 367 352 + 499 = 367 851

W rzeczywistości pękło 500, ale dwa razy W...

źródło: comment_1654504376MfSAPX796MKkIpNwMlerQa.jpg

Pobierz
  • 13
@szkarlatny_leon: To drugie - nie polonizujmy. @marasgruszka Ja jestem za tym, by każdy region mocno trzymał się swoich regionalnych smaczków. A tak to masz różne widoczki, ale ludzie i kultura są tacy sami, w każdym barze schabowy i żurek, a oscypki kupujesz nad morzem (teraz można je tam kupić na każdym deptaku).