Wpis z mikrobloga

@StaraSzopa: były komentarze punktujące jego kłamstwa co do sztuki, ale w dziwny sposób zniknęły. Zauważ, że pod pochlebnymi komentarzami pucował się od razu, z resztą sam napisał komentarz w stylu dzięki, że się mogłem wypowiedzieć w filmiku etc, zwykły atencjusz. Już pod konkretnymi komentarzami się nie odezwał, a gdzieś tam odpisał, że był na zlocie demo. No co innego być w teamie, a co innego kreować się na lidera i opowiadać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hszan: niedziałające mechaniki i bugi, brak zapowiedzianych rzeczy, wykłócanie się z ludźmi i kasowanie komentarzy. Ogarnij jakaś reckę, która nie jest opłacona, tam się dowiesz więcej xD
filmik reklama barterowa ty nam zrób content na kanał, a my wypromujemy twoją gierke która po części jest otsem (chłop nawija bez żadnego przygotowania 1:24 stop klatka z aktualizacjami, a on gada że na 6.8, 6.9 grał)

jak dla mnie największa beka z tego filmiku to chwalenie się opendzlowaniem bohów jakiemuś dzieciaczkowi, który zapłacił kradzionym hajsem matki i później rób jakieś interesy z takim typem ( ͡° ͜ʖ ͡°
@bart0sz: tibijscy bajkopisarze () ze tez osoby przeprowadzajacy taki wywiad nic nie weryfikuja. Zaraz mi sie przypomnial wywiad u Crownego z Adamem ktory był podwykonawca Cipsoftu i znał najskrytsze tajemice i plany na updejty xDDDDD ale fantazji i wyobraźni niektorym nie mozna odmowic
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Elev: tylko wiesz, crowny downy to był streamer no hand i tyle. A to znowu oni to poważny xD kanał o tematach dookoła growych. Trochę pszypau, że zero weryfikacji. Plus jakieś usuwanie komentarzy, które nikogo nie obrażają.
@bart0sz: O #!$%@?, obejrzałem to ostatnio i tez mi wie wierzyć w to nie chciało, z nudów wbiłem ma tag tibia na wypoku i takie szambo XD niezły farmazon.
A co do poi, bajkopisarz, ale moje pierwsze poi trwało 7h, kumpel z klasy robił je 2 charami na mc, swoim najtem i ed brata, fajne czasy
@zakochany_kundel: kiedyś byłem kolegi postacią na takim poi, że po kilku godzinach wróciłem z niczym. Większość czasu zajęło przekrzykiwanie się na szkieletach, a nie było npc channel tylko na defaulcie się pisało, w dodatku była taka masówka, że się nie dało tamtędy przejść. To było na securze non pvp i tego bydła się nie dało trzymać w ryzach, każdy się pchał do tych npcow że były i kolejki u npc i