Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@bart0sz: mnie #!$%@?ło jak powiedział, że ctrl c to wylogowanie, kekw. XD śmierdzi mi też historia o PoI. Koleś podał tam swój wiek i opisał kiedy robił questa 8h. Na Antice wtedy serwisy trwały maks 4h biorąc pod uwagę nieogarów w labiryncie i rozmowy z npc. XD
Typ ogólnie brzmi jakby kiedyś coś tam grał i w filmiku powtarzał trochę historii swoich, trochę podkoloryzowanych, trochę cudzych.
Ja ogólnie praktycznie od zawsze
@WhiteRower: Na ślubach bywało tak że w momencie ceremonii wszyscy zamieniali się chamelon runkami które dostwali. Ofiara dostawała stoneshowerke ponieważ jest bardzo podobna do chamelona. Ufiara używa runki stoneshower na wszystkich w koło, wystarczy wtedy zalogować na makera i zbić noobchary uderzone chamelonem. Ofiara dostaje RS XD A filmik to ogromna mitomania typa który zasłyszane historie od kolegów zniekształcił i przypisał na swoje konto xD
@Lesiuu9: ja dobrze pamiętam tamte czasy, bo wtedy spędzałem godziny w tej grze. Po prostu gość się przedstawia jako jakaś legenda tej gry, o którą zabiegały wszystkie serwery płacąc 1k(XD) euro za to, żeby pokomanderowal jakaś wojnę, a w swoich historiach miesza mechaniki tej gry. Opowiada o jakichś 5 fragach na Black Skulla, a 7 na bana, gdzie Black skull został wprowadzony zamiast bana i nigdy równolegle w tej grze nie
@KonsolowyWyjadacz: tu pierwsze poi, 2006 rok, quest dodany 12 grudnia 2006 do gry. On opowiada, że miesiącami się rozkminialo tego questa xD większość jego bredni da się udowodnić, ale mi się nie chce.
Z resztą tak jak pisałem wyżej, mógł podać jakikolwiek swój nick, w których wojnach rzekomo dowodził, cokolwiek co by go uwiarygodniło. To dobry filmik dla ludzi, którzy nigdy z tą grą nie mieli nic wspólnego, ale trochę szkoda
bart0sz - @KonsolowyWyjadacz: tu pierwsze poi, 2006 rok, quest dodany 12 grudnia 2006...
@bart0sz gosciu jest mocnym farmazonem. pierwsze poi na pvp zrobiła isara, byłem potwierdzam ;-). Wtedy działała jeszcze Tibia.de i wcześniej chwaliła się tylko harmonia.
Biłem się non kilka lat non stop i było kilku liderów ze Szwecji (bsp, dempah) ale polaka nie kojarzę (oprócz aliego, który jak typek z filmiku jest też z krakowa, ale to nie jest ali).
Musze znaleźć gdzies dysk ze starego kompa bo mam cała masę fajnych screenów
@C13CH4N: z daleka widać i ogólnie mam jego historie w dupie, ale strasznie nie lubię ludzi pokroju tego typa. Kot go podrapie to ci w szkole opowie historie jak go 4 karków napadło, 3 pobił ale czwarty zanim zwiał to go drasnął nożem. XD
@bart0sz @C13CH4N ja go kojarze, wbil do Demo i botował na małpach jakims 150 knightem, mieli tez w 3 jakiegos sorka 120 level. Zbierali flaski na svg i sprzedawali, pamietam ze tez GP za RL hajs kupowal.
Jego POI to blokowanie jego 150EK backrespa gdzie max mial 1 hellfire na ryju. Bral udzial w wojnach ale nie odzywal się, liderem byl Kerston, czasami Shb, Wilk, Maslo.

Widze ze przywlaszczyl sobie głównie historie
@bart0sz: z tego co kojarze to ma dluga historie scamow, chyba nawet za 2kk czy wiecej nie zaplacil Kerstonowi. Nicki to z tego co pamietam knight Guan'jin (zielony warrior outfit) i chyba Loly'Lane jako sork.

Ogólnie oni mega duzo czasu marnowali na takie głupoty jak stanie na POH, wyzywanie sie z noobami pod depo etc Bo czasowo to byli chyba z 16h dziennie in game, ale z tego moze 1h efektywnie