Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Daily reminder

Jeśli nie nauczyłeś się social skilla za dzieciaka to jesteś przegrany. Żadna terapia nie przepracuje z Tobą zachowań z grupą bez jej udziału (ogólnie zachowania z grupą są w #!$%@? trudne) bez jej udziału. A społeczeństwo Cię nie chce jeśli nie jesteś jak oni. Traktuje Cię jak w "to Ty zaraziłeś ich narkomanią" Kotańskiego - jesteś wyrzutem sumienia społeczeństwa. A wyrzut społeczeństwa jest nieprzyjemny, więc należy się Ciebie pozbyć, a nie pomóc. Bolesne? Prawdziwe.

#przegryw #depresja #samotnosc ##!$%@? #normictwo #przemyslenia #oswiadczenie #takaprawda #niepopularnaopinia

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #629c5f92b9624c27ef68073c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 4
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Social skill jest możliwy. Trzeba trenować jak wszystko inne, więc efekty też nie idą od razu. Na początku mindset był taki, że działałem jakbym był ufoludkiem udającym człowieka, ale z czasem to już wychodzi naturalnie. Po prostu przestajesz się nad tym zastanawiać i masz to w dupie. Zauważ, że ludzie z tych pokoleń żyli większość życia w czasach bez smartfonów i internetu. Żeby zrobić cokolwiek musieli po prostu ruszyć
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jak chce się tylko użalać nad sobą to takie podejście z tagu przegryw jest idealne. Da się to ogarnac, tylko wymaga to pracy, sumienności i wyrzeczeń, ale lepiej i łatwiej po prostu narzekać w internecie ze się nie da
  • Odpowiedz
PustyGóral: W moim przypadku nieprawda. Do 19 roku życia nie miałem żadnych interakcji z kobietami, nawet nie wiedziałem że mogę się komuś podobać. Z czasem zacząłem umawiać się na randki z internetu. Na pierwszej byłem sparaliżowany i nie byłem w stanie zupełnie przejąć inicjatywy. Z każdą kolejną było coraz lepiej. Tak że w moim przypadku "social skill" to tylko "skill" do nauczenia, nic więcej. Dodam że przełożyło się to na moją
  • Odpowiedz