Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 38
360 241 + 44 = 360 285

Straszna #!$%@? dziś, najechałem w Kampinosie na patyk, który podkręcił się do tyłu i jak mnie mijał to wiedziałem, ze już po ptakach. Co prawda nie woziłem ze sobą dotychczas haka przerzutki (a teraz zacznę), ale patrząc na to jak jest cała pogięta to nawet jego posiadanie dałoby tyle samo, co Pudzian wygrywający w kulach. Z miejsca katastrofy 8.5km do Truskaw ZTM pieszo.

Max square: 21x21
Max cluster: 840(+19)
Total tiles: 1427(+30)

#rowerowyrownik #kwadraty

Skrypt | Statystyki
  • 8
ale patrząc na to jak jest cała pogięta to nawet jego posiadanie dałoby tyle samo


@Zielczan: pogięta przerzutka + trytytki dają szansę na jakąkolwiek jazdę, a bez haka nic nie ulepisz niestety ;) Ja wożę (tak jak i dodatkową spinkę + skuwacz, raz już się przydały 40 km od domu) bo na moich oczach kumpel też ułamał hak w lesie i w 5 minut naprawił rower przykręcając nowy, więc warto, wiele
@PrzekliniakCQ: ja mam cały zestaw i ten hak miałem kupić, ale jakoś nigdy nie było okazji, no teraz zamówię już dwa, niemniej szkoda, bo chciałem niebieski kwadrat powiekszyc, a skonczylem sie spacerem w sloncu no i kosztami nowej przerzutki pewnie xD