Wpis z mikrobloga

@Pepe9248: O ile noszenie podrób różnych marek to rzeczywiście obciach, tak to co Wy tutaj piszecie o logach czy samochodach to zwykła zazdrość bo większości z Was po prostu nie stać na nic więcej niż koszulka z House itd. I czy wyśmiewam kogoś z tego powodu? Czy muszę wyzywać od biedaków? No nie bo po co, każdy chodzi w tym co chce i na co go stać ¯_(ツ)_/¯
jeśli osoba nosi ciuchy emporio armani, pitbull west cost, hugo boss to z wysokim prawdopodobieństwem można stwierdzić, że jest patusem


prawda

Podobna tendencja jest z pewną bawarską marką samochodów.


bol dupy biedaka, auto to nie ciuszek ktory jedyne co robi to wlasciwie wyglada

@Makavlani:
@Narodowy_Czempion: ale ja nie mam nic do ceny tych ubrań, sam sobie lubię kupować jakieś lepsze ciuchy, chodzi mi tylko o samą częstotliwość występowania akurat tych marek u patologicznej części społeczeństwa i to, że ty też taką nosisz nie robi z ciebie od razu jednego z nich, chyba że twoja odpowiedź jest skierowana do innych odpowiadających pod tym wpisem
@Pepe9248: Armani i boss są po za zasięgiem cenowym patusów. Za to podróbki tych firm, już tak. Żaden patus nie wyda 2,5k na codzienne ubranie, ale na bazarze znajdzie podobne ubranie z takim samym logo za 800 pln.
@voot: tak jak napisałem już wyżej, to że je nosisz nie robi z ciebie od razu patusa, ale ta część społeczeństwa mocno sobie upodobała tą markę i często można w niej ich spotkać