Wpis z mikrobloga

W ogóle też to zauważyliście, że jeśli osoba nosi ciuchy emporio armani, pitbull west cost, hugo boss to z wysokim prawdopodobieństwem można stwierdzić, że jest patusem o ile nie widać już po samej mordzie?
#highleague
  • 49
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@Pepe9248: jak Hugo Boss szył mundury dla ssmanów, reszta wioska wiadomo ale Boss? Chyba ze duze napisy ale mi to tam nie przeszkadza, calvin, emporio, tommy to ultrawiesniactwo.
  • Odpowiedz
@Pepe9248: byłem kiedyś w Mediolanie na wakacjach i z ciekawości zrobiłem sobie wypad do domów mody wymienionych przez Ciebie marek i naprawdę tam te ciuchy są bardzo ładne,niestety cały świat w tym nasz kraj zalała fala podróbek w/w projektantów i właśnie takie patusy kupują koszulki,bluzy za 200zl i myślą że są kims,bo im pisze Boss na klacie,a tak naprawdę orginalne ciuchy mają małe znaczki,prawie wgl nie widoczne no i ceny w
  • Odpowiedz
Ale wiecie że te firmy mają w swojej ofercie różne linie ubrań? Trzepią hajs na pospólstwie myślącym, że te podstawowe produkty to rzeczy premium, jednocześnie sprzedając „nieco” droższe rzeczy klientom z gustem i grubszym portfelem
  • Odpowiedz
@Pepe9248: Dlatego kupuję ubrania w stylu basic albo z małym znaczkiem w jak u Polo Ralph Lauren, zawsze gdy widzę wielkie CK to obok typa postury Seby jest typowa karyna po botoksie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
albo z małym znaczkiem w jak u Polo Ralph Lauren, zawsze gdy widzę wielkie CK to obok typa postury Seby jest typowa karyna po botoksie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Aquoss: Obydwie marki mają produkty dyskretne oraz z #!$%@? logo. Linie z dużymi logotypami to najniższa półka i jakość, stąd popularność wśród pato towarzystwa. To samo z EA7 czy Armani Exchange, a nie Giogrgio Armani.
  • Odpowiedz