Wpis z mikrobloga

Jako że kolega @WyzionietyDuch wolał skasować mój komentarz i nazwać mnie białorycerzem po czym zablokować to dodaje tutaj

Jesteś zboczeńcem który pewnie na luzie zrobiłby krzywdę dziewczynie przy najmniejszej okazji, a to że robisz takie ujęcia losowej dziewczynie i filmiki tylko to potwierdza bo normalna osoba tego nie robi. I przestań się brandzlować do tego i nazywać każdego białorycerzem kto nie cieszy się że jego kobieta może zostać nagrana i wrzucona w internet przez takiego creepa jak Ty

Wystarczy przejrzeć twój profil i to nie twój pierwszy raz z takim czymś.

#gownowpis i #rozowepaski bo raczej ich dotyczy
Atencjuszhehe - Jako że kolega @WyzionietyDuch wolał skasować mój komentarz i nazwać ...

źródło: comment_1654368819XOOE3Tpwuqsf6eMykyRb1V.jpg

Pobierz
  • 38
@eugeniusz_geniusz: Nie odkryłem teraz dopiero. Tylko wpis tego gościa mnie na tyle zdziwił że jak można obnosić się jeszcze z tym z dumą i przejrzałem jego profil że to nie jego pierwszy raz. Dla mnie to nie jest zdrowe ani nie świadczy o tym że taki osobnik może być bezpieczny
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Summoning: Uważasz się że gapienie się, a robienie im zdjęć i wrzucanie do internetu to jest to samo?

@Atencjuszhehe: tak. Wyjść tak ubraną do galerii jest okej ale wrzucenie zdjęcia do neta gdzie zobaczy dupsko mniej więcej tyle samo osób w ciągu całego cyklu życia zdjęcia już nie jest okej ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Summoning: To tłumaczenie jest jak "wina jej że została zgwałcona bo się tak ubrała" to jej wybór jak się ubrała, a robienie temu zdjęć bez jakiejkolwiek jej zgody jest obrzydliwe


@Atencjuszhehe: nie jest obrzydliwe.
A jak ktoś nakręca film z Ibizy czy innego miejsca klubowego gdzie takich lasek jest pełno to co ?te jest obrzydliwe ?
@Summoning: Tu wchodzi o intencje. Gość jest w sklepie i robi filmiki i zdjęcia nieświadomych dziewczyn które przyszły zrobić tylko zakupy, a Ty mówisz o ibizie gdzie każdy poszedł się bawić i wie że mogą z tego być filmy, a druga sprawa jest taka że jeżeli ktoś na takiej ibizie będzie robił filmiki dupy/cycków nieświadomej dziewczynie to tak jest obrzydliwy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Summoning: Tu wchodzi o intencje. Gość jest w sklepie i robi filmiki i zdjęcia nieświadomych dziewczyn które przyszły zrobić tylko zakupy, a Ty mówisz o ibizie gdzie każdy poszedł się bawić i wie że mogą z tego być filmy, a druga sprawa jest taka że jeżeli ktoś na takiej ibizie będzie robił filmiki dupy/cycków nieświadomej dziewczynie to tak jest obrzydliwy


@Atencjuszhehe: czyli wpisz sobie teraz nwm Sunrise Ekwador, Energy 2000
@Atencjuszhehe: człowieku co się tak pieklisz ? kobiety troszkę się zapominają w dzisiejszych czasach z tym strojem chyba ciągle myślą, że są w sypialni. Na ulicy roznegliżowane w necie co z druga z kuciapą wypiętą jakby reklamowała swoje usługi co to ma być ? Jest to wulgarne i obrzydliwe. Każdy doskonale wie jak wyglądają narządy intymne. No kto o normalnych zmysłach wychodzi po cukier z dupą na wierzchu ? Rozumiem popęd
@user100: Gościu co Ty gadasz. Każdy ubiera się jak chce. To że taka osoba jak tamten gość uznaje to za coś niezwykłego bo widzi kawałek dupy to powinien z tym udać się na jakąś poradę. Zresztą Ty i @Summoning popatrz na wcześniejsze jego wrzuty. Co kobieta w pełnych jeansach zrobiła? Czy to jest normalne czy tu też napiszecie że trzeba było nie zakładać opiętych jeansów bo szanownemu spermiarzowi uderza to do
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Summoning: Brak argumentów i zaczynasz pisać "ogarnij dupe" dlaczego nie uargumentujesz tego że gość całkowicie zakrytym dziewczynom robi zdjęcia?

@Atencjuszhehe: a dlaczego miałby nie robić? Nie ma żadnego zakazu, dopóki nie pokazuje twarzy to niech robi co chce
@Summoning: Nawet nie chce mi się tego komentować. Jesteś takim samym odpadem dla mnie jak tamten ziomek. Nie ma zakazu srania do paczkomatu też to taki sam głupi fikołek. Już nagle nie tłumaczysz tego że po co się odkrywa i jakieś głupie przykłady z ibizy dajesz tylko mówisz "nie ma zakazu"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Summoning: Nawet nie chce mi się tego komentować. Jesteś takim samym odpadem dla mnie jak tamten ziomek. Nie ma zakazu srania do paczkomatu też to taki sam głupi fikołek. Już nagle nie tłumaczysz tego że po co się odkrywa i jakieś głupie przykłady z ibizy dajesz tylko mówisz "nie ma zakazu"


@Atencjuszhehe: bo tutaj nie ma o czym gadać. Mamy różne zdania i nawet gdybym użyła innych argumentów to kazalbys