Wpis z mikrobloga

@Czlowiek_Ludzki: https://youtu.be/msDie7h24aY
2:53:20
Tam pada pytanie czy się pani zgadza z Marta lempart, ze te protesty nie są już tylko odnośnie aborcji a generalnie przeciwko władzy.
Nie mam art na ten temat - to raczej moje obserwacje z wywiadów właśnie ulicznych w późniejszych dniach protestu i powody dlaczego ja z moimi znajomymi tam byłem. Dużo osób się odcinało od lempart bo tam chore postulaty się pojawiały w końcu
@Czlowiek_Ludzki: Nie jest to żałosne. Kobiety walczyły o prawo do swojego ciała i ochronę swojego zdrowia.
Jeśli chcesz walczyć o coś co dla Ciebie ważne to bierz przykład i wyjdź na ulicę.

A to że protesty nie dały takich rezultatów jak chciały kobiety to chyba tylko źle świadczy o władzy, która ma gdzieś zdanie obywateli. Wyśmiewanie protestów bo nic nie dały jest strasznie słabe.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CudMalina:

Kobiety walczyły o prawo do swojego ciała i ochronę swojego zdrowia.


Tylko to co jest w ich ciele nie jest ich ciałem, ale nie o tym jest rozmowa.

wyjdź na ulicę.

Na ten temat pisałem coś parę komentarzy wcześniej.

A to że protesty nie dały takich rezultatów jak chciały kobiety to chyba tylko źle świadczy o władzy, która ma gdzieś zdanie obywateli.


Też, ale świadczy też o tym, że nic
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@CudMalina:

yyy a to nie można protestować i jednocześnie chcieć zmienić rząd?


Nie mówię że nie. Słowo klucz chcieć. Chce to dużo osób, szkoda że bardzo mało działa, a co dopiero w sensowny sposób.

np konfederację?


Mogą być i komuchy z razem, byleby nie popis.
Też, ale świadczy też o tym, że nic one nie dają przy obecnym rządzie. Serio, czemu wolicie dwoić się i troić żeby wpłynąć na rząd w jakikolwiek sposób zamiast go zmienić?


@Czlowiek_Ludzki: w jaki sposób? przy urnie wyborczej. Uważasz, ze ludzie ze strajku kobiet poszli potem i glosowali na pis? No nie sądzę. Głosowali na inne partie próbując zmieniać rząd. Poza tym ludzie raczej mieli wpływać na innych ludzi i pokazać
szkoda że bardzo mało działa, a co dopiero w sensowny sposób


@Czlowiek_Ludzki: co za czcze #!$%@?, a jaki to według ciebie jest 'sensowny sposób' na zmianę rządu / działanie w tym kierunku poza oddawaniem głosu w wyborach? Mowa o zwykłych obywatelach. Może uważasz że wyjście na ulicę spowoduje że nagle rząd poda się do dymisji (nie żeby już x razy pokazał że ma całkowicie #!$%@? na to ile osób będzie na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@baetky:

Uważasz, ze ludzie ze strajku kobiet poszli potem i glosowali na pis? No nie sądzę.


Nie uważam, chodź nie wykluczam pojedynczych przypadków. Uważam że większość tych osób najpewniej również niewidzi nic innego poza popisem.

Poza tym ludzie raczej mieli wpływać na innych ludzi i pokazać co pis robi, strajk byl we wszystkich mediach o czym niżej

To teraz zauważ z jakim skutkiem odbył się ten strajk i wyciągnij wnioski.

70%
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cadcadcad:

a jaki to według ciebie jest 'sensowny sposób' na zmianę rządu / działanie w tym kierunku poza oddawaniem głosu w wyborach?


Gówno dające protesty. Przy obecnym rządzie nic nie dadzą, ale #!$%@?, zrobmy kolejny.

Może uważasz że wyjście na ulicę spowoduje że nagle rząd poda się do dymisji

Nigdzie tak nie napisałem. Mało tego, kilkukrotnie napisałem uważam inaczej.
To teraz zauważ z jakim skutkiem odbył się ten strajk i wyciągnij wnioski.


@Czlowiek_Ludzki: lol przecież moje wnioski masz już napisane wyżej, wystarczy przeczytać. Pisowi zaraz po rozpoczęciu protestów spadło poparcie z 37 do 29, jeśli ktokolwiek nie wróci do głosowania na pis to było warto protestować i wolę tak niż pisać smutne posty na wykopie o protestach.

Spośród kilkuset czy kilku tysięcy ankietowanych czy całego kraju? Podasz może źródło? Ciekawe
Pięknie się patrzy na to jak nowocześni p0lacy wyśmiewają się z Grazynek i Januszy, którzy dostają #!$%@? widząc memy z Janem Pawlaczem, a za chwile dostają podobnego #!$%@? jak ktoś ma czelność stworzyć mema wyśmiewającego wasz strajk wściekłych cipek xD NICZYM się nie rożnicie od ludzi którzy was bawią prócz tego ze wychowaliscie się w innym pokoleniu i macie swoich bohaterów
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@baetky:

lol przecież moje wnioski masz już napisane wyżej, wystarczy przeczytać.

Mowa o tej jednej osobie. No to tak, warto było xD. Jaki procent w wyborach stanowi taka jedna osoba?

Pisowi zaraz po rozpoczęciu protestów spadło poparcie z 37 do 29, jeśli ktokolwiek nie wróci do głosowania na pis to było


Słowo klucz jeśli. Zobaczymy przy kolejnych wyborach.

i wolę tak niż pisać smutne posty na wykopie o protestach.

Twój