Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@siepan:

po tym co bredzisz nie chce mi się z tobą dyskutować.

Tak, tak. Znowu nie wpasowalem się w światopogląd losowego wychodka. Tak mi przykro.

Nie obchodzą pisiorów protesty? A obstawienie domu kaczora to oddolna inicjatywa komendanta policji, wcale nie było rozkazu z góry,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cadcadcad:

więc ponownie pytam co to za sposób

Więc ponownie odpowiadam, głosowanie na inne partie niż popis, wyciągnięcie wniosków nie tylko z ostatniej kadencji rządu. Wiem, za dużo jak na typowego wykopka.
  • Odpowiedz
Powiedz mi może co w związku z protestami zmieniło się w ustawie antyaborcyjnej.


@Czlowiek_Ludzki: pisowcy mają inne podejście do protestów, takie typowo kacapskie "ani kroku wstecz" i będą walczyć do ostatniej kropli mundurowej lub obywatelskiej krwi (jest to poświęcenie na które są gotowi) byle im nie ulec. Ulegnięcie to dla pisowców przyznanie się do błędu, a jak wiemy oni tego nigdy nie robią. To nie znaczy, że się protestami nie
  • Odpowiedz
@Czlowiek_Ludzki: po wyciągnięciu wniosków nie tylko z ostatniej kadencji rządu właśnie należy porównać sobie jak wyglądało życie podczas różnych kadencji i jeśli ma się więcej iq niż typowy wykopek to jest oczywiste na kogo należy glosować (hint: nie są to gównopartie które nigdy nic nie osiągną poza aferami w brukowcu)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@siepan:

a jak wiemy oni tego nigdy nie robią.

Coraz lepiej. Powoli dochodzisz do pewnych wniosków.

To nie znaczy, że się protestami nie przejmują i się ich nie boją.

Tak, zwłaszcza po zwiększeniu cen paliw. Widać czarno na białym xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cadcadcad:

po wyciągnięciu wniosków nie tylko z ostatniej kadencji rządu właśnie należy porównać sobie jak wyglądało życie podczas różnych kadencji i jeśli ma się więcej iq niż typowy wykopek to jest oczywiste na kogo należy glosować (hint: nie są to gównopartie które nigdy nic nie osiągną poza aferami w brukowcu)


Słucham w takim razie, na kogo twoim zdaniem należy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cadcadcad:

jedyne co trzeba w tym panstwie zmienic to doprowadzic do tego, zeby pis nie byl u wladzy

To fakt, ale co z tego jeśli za PiS wejdzie platforma? Nie mówię że po było gorsze od PiSu, ale nie neguje że tak będzie jeśli dojdą do władzy.
  • Odpowiedz
@Czlowiek_Ludzki: bo PO było lepsze od pisu, a gdybanie 'co będzie jeśli dojdą do władzy' mozna sobie stosowac do dowolnej partii (nie glosuje na X bo jesli dojda do wladzy to moze byc gorzej niz teraz). Poza tym mi za PO żyło się bardzo dobrze i chcę do tego wrócić
  • Odpowiedz
@cadcadcad: Zauważ, że za rządów obu partii socjotechnika pracuje pełną parą. Pis marnotrawi pieniądze? Przypomnij sobie m.in. o stadionie narodowym i tym ile pieniędzy na niego poszło pomimo zubożenia państwa i galopującego długu. Poszło prawie 2 miliardy złotych co uczyniło z niego jeden z najdroższych stadionów na świecie. Pomimo iż Stadion otwarto z opóźnieniem a budżet został przekroczony, szefowie Narodowego Centrum Sportu, dostali premie w wysokości 800 tyś zł. Do
  • Odpowiedz
po prostu pod każdym względem lepiej mi było za PO


@cadcadcad: Względem obecnych rządów PiS? Nie wątpię. Nie zaprzeczysz chyba że za rządów obu partii było źle? Za Po też lepiej ci się żyło względem rządów PiS z 2005 czy 2006 roku?
  • Odpowiedz