Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@baetky:

Pokazałem CI wyżej jak w ciągu 10 dni po rozpoczęciu protestów pisowi spadło poparcie z 37 na 29%, #!$%@? protesty nic nie dały do nikogo nic nie dotarło wszyscy głosują jak wcześniej XD siedz w piwnicy

XDDD
Tak, nagle drastycznie spadło poparcie, a dziwnym trafem przy urnach zmieni się nieznacznie. Żyj dalej w świecie swoich urojeń. Pewnie za peło było dobrze? No dalej, zwyzywał mnie od pisowcow, nie hamuj
  • Odpowiedz
No dalej, zwyzywał mnie od pisowcow, nie hamuj się.


@Czlowiek_Ludzki: nie trzeba cię od PiSowców wyzywać, jesteś po prostu zwykłym dzbanem, który nie ma żadnych argumentów i jedyne co potrafi to #!$%@?ć kocmopoły na wykopie

nie protestujesz, bo się boisz, że jakiś wykopek zrobi o tobie mema, że przegryw wyszedł z piwnicy i krzyczy głośno o obaleniu kaczora?
  • Odpowiedz
jesteś po prostu zwykłym dzbanem, który nie ma żadnych argumentów i jedyne co potrafi to #!$%@?ć kocmopoły na wykopie


@niochland: Co cie bardziej zapieklo? To, ze mowie prawde, ze platforma nie jest wcale dobra alternatywa, czy to, ze na samym obrazku jest prawda? To fajnie, ze przechodzisz od razu do ad personam zamiast do konwersacji, ale rozumiem, nie kazdy ma argumenty. Przykro mi, ze to co pisze nie zgadza sie
  • Odpowiedz
@Czlowiek_Ludzki: ma, z kilku powodów.
1. jeśli ktoś o niewyrobionym poglądzie, będzie widział taką dyskusję będzie mógł wyrobić sobie zdanie.
2. jeśli ktoś o zbliżonej intuicji będzię czytał ten wątek, dowie się, że mimo, że dookoła niego ludzie mają popularne poglądy, istnieją też gdzieś tam ludzie o poglądach podobnych do niego, i, że posiadanie takich poglądów to nie wariactwo
3. propaganda - bardzo dużo (większość?) ludzi jest zapracowana/zajęta swoim życiem
  • Odpowiedz
@Czlowiek_Ludzki: no i prawaczek się zesrał. Rób tak dalej, władza uwielbia jak polaczki wzajemnie dyskredytują i mieszają z błotem swoje antyrządowe zrywy. Zupełnie jak w tym kawale o kotle ze smołą w piekle którego jako jedynego nie trzeba pilnować bo jest pełen Polaków.

Największą ironią losu jest, że protesty z powodów ekonomiczno-gospodarczych można tak samo ośmieszyć i zdyskredytować jak ty teraz robisz w stosunku do tych obyczajowych. "Patrzcie - jak
siepan - @CzlowiekLudzki: no i prawaczek się zesrał. Rób tak dalej, władza uwielbia j...

źródło: comment_1654400557JXGdoVuyYtQ5EXWbWFkrqj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz