Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Mirki,

Mam problem z moim byłym, po prostu za nim tęsknię za nim...

Rozstaliśmy się prawie trzy lata temu. Było to bardzo bolesne dla mnie, ponieważ, odkryłam, że jest druga kobieta. Bronił się i mówił że to nic takiego, ale spotykał się z nią w tajemnicy, pisali do późnych godzin nocnych, chodził uśmiechnięty do telefonu. Gdy tylko się rozstaliśmy to zostali parą, ale od pół roku jest wolny.

Przeżyliśmy razem 5 lat i był to zarówno jego jak i mój pierwszy poważny związek,pierwsze wspólne mieszkanie z drugą osobą, pierwszy seks.

Kiedy poczułam, że coś jest nie tak to starałam się walczyć o nas. Ona się nawet ze mną przyjaźniła by być bliżej niego…

Nie do końca pogodziłam się z przeszłością. Ciagle tęsknię za moim byłym... Nie za jego uczuciem czy dotykiem, bo to już by nie było to samo, ale za rozmową z nim i spędzaniem wspólnie czasu. Wiele rzeczy zrobiliśmy razem po raz pierwszy, wspieraliśmy się w trudnych chwilach, potrafiliśmy rozmawiać godzinami i godzinami milczeć, a jednocześnie cieszyć się wspólnym czasem. Byłam ostatnio na zagranicznych wakacjach. Wszystkie wcześniejsze były właśnie z nim. Brakowało mi go i spacerów przy zachodzie słońca, posiłków, wylegiwania się na leżaku, zwiedzania. Mimo, ze byłam z cudownymi osobami, przyjaciółmi, myślami wracałam do wakacji sprzed lat, gdy jeździłam z byłym.

Myślę, że to tęsknota za tymi „pierwszymi razami”, „wchodzeniem w dorosłe życie". Tęsknie za czasami, które były…

Czasem zagada o jakieś przypadkowe zdjęcie na instagramie wrzucone przeze mnie na story lub snapie, czasem wyśle mu zdjęcie i chwile piszemy i rozumiemy się jak dawniej, nadal mamy to samo flow.

Chciałabym napisać, że tęsknie i mieć z nim kontakt, ale pomyśli, że oszalałam. Nasze rozstanie nie było pokojowe.

Jak to ugryźć? Mieliście tak kiedyś?
#zwiazki
#logikarozowychpaskow
#logikaniebieskichpaskow
#zalesie
#ex

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #629b378fb21f33dfc8de609a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeżeli od 3 lat przeszłością to czas na pomoc specjalisty. Idealizujesz przeszłość, nie dając sobie szansy na doświadczenia które byłyby najpewniej lepsze, niczym się nie różnisz od ludzi co idealizują liceum bo "rodzice płacili i nie było odpowiedzialności", kiedy samodzielnie można sobie stworzyć życie o niebo lepsze kiedy jest się już dorosłym i z własną kasą, generalnie #!$%@? osobowość ale do utemperowania.
@AnonimoweMirkoWyznania: Widzicie Mirki? Tak trzeba robić. Tylko dziewica. Prawda jest taka że kobietę zawsze będzie ciągło do tego pierwszego nawet jeśli z technicznego punktu widzenia seks był kiepski. To tak jak tęsknota za młodością. Niby będąc dorosłym możemy sobie kupić najlepsze na świecie trunki ale i tak w głowie będziemy mieli tego skitranego z ziomkami za sklepem browara za 1,99zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dla kobiety, która
@AnonimoweMirkoWyznania: szanuj się, bo zasługujesz na więcej niż gościa, który nie postawił Cię na pierwszym miejscu i absolutnie urwij kontakt, bo robisz sobie krzywdę. tak jak pisze @ImYourPastClaire, skoro po takim czasie rozpamiętujesz, to rozważyłabym profesjonalną pomoc, bo brzmi mi to na uzależnienie emocjonalne. z jakiegoś powodu się rozstaliście, a idealizujesz go z sentymentu (pierwszy poważny związek, etc.)