Wpis z mikrobloga

GDY MĘŻCZYZNA JEST OFIARĄ PRZEMOCY DOMOWEJ TO MÓWIENIE O TYM PUBLICZNIE JEST NIESMACZNE

Tak przynajmniej uważają feministki na czele z Martyną Wojciechowską. Gdyby to kobieta była ofiarą to nasza Martyna rozdzierałaby szaty przed kamerą niczym Rejtan, drąc przy tym japsko, że jakiś marsz trzeba zorganizować, a Johnnego Deppa to ukrzyżować co najmniej. XD

No, ale winny jest mężczyzna, więc jej to w sumie przykro, że nie umieją się dogadać i ogólnie niesmaczne to wszystko...

Spójrzcie teraz w lustro Panowie i zadajcie sobie pytanie, czy gdyby jakakolwiek kobieta pomówiła was tak w Polsce to co by się wydarzyło? Żaden prawnik by nas nie wybronił, a na takich prawników jakich ma Depp to nie stać by nas było gdyby się cały wykop złożył.

#blackpill #p0lka #majastasko #martynawojciechowska #pieklomezczyzn #przegryw #feminizm #johnnydepp #amberheard
PoczciwyTlumaczRzeczywistosci - GDY MĘŻCZYZNA JEST OFIARĄ PRZEMOCY DOMOWEJ TO MÓWIENI...
  • 32
GDY MĘŻCZYZNA JEST OFIARĄ PRZEMOCY DOMOWEJ TO MÓWIENIE O TYM PUBLICZNIE JEST NIESMACZNE


@PoczciwyTlumaczRzeczywistosci: Gościu, obejrzałem wywiad dwa razy. Nigdzie Wojciechowska nie wprowadza rozróżnienie za względu na to kto jest ofiarą, mężczyzna czy kobieta. Mówiła, że publiczne pranie brudów jest niesmaczne.

Ale nie zrozumiałeś, bo jesteś debilem, albo wstrętnym manipulantem. W obu wypadkach zasługujesz na "czarną" aby przez przypadek nie potraktować na serio tego, co napiszesz. Tttttffffffffuuuuuuuuu!

Nie wiem co sądzić
@PoczciwyTlumaczRzeczywistosci: Szczerze mówiąc Wojciechowska nie stanęła po żadnej ze stron i mówiła całą masę ogólników, bo na samym początku przyznała, że najlepiej na sprawie się nie zna. A przez " niesmaczne " można uznać to publiczne pranie brudów, które śledził cały świat, przynajmniej ja to tak odebrałem.
@PoczciwyTlumaczRzeczywistosci: nieprawdziwy jest Twój wysryw, ona w sumie nie powiedziała kompletnie nic oprócz tego, że słaba była ta sytuacja. A w kontekście przemocy powiedziała dobrze, że po pierwsze są różne jej rodzaje i reakcje powinny być podejmowane niezależnie od płci.

Wojciechowskiej nie lubię i sam jej wbijałem szpilę, jak gadała o naturalnym wyglądzie. Bo jak baba z telewizji z tatuażami, toną makijażu od wizażystki, ubierana przez specjalistów od wizerunku i występująca
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PoczciwyTlumaczRzeczywistosci: Przecież ma rację, bo gdyby nie zaczęła się batalia na publiczne wyciąganie brudów, ani kariera Amber Heard ani Johnny'ego Deppa by nie ucierpiały. Dużo rozsądniej byłoby się dogadać. Nie odniosła się natomiast do tego czy wina była w tym przypadku kobiety czy mężczyzny, więc manipulujesz.

@Phyrexia: jednocześnie świat nie zwróciłby uwagi na przemoc kobiety wobec mężczyzny, tak jak zrobił to teraz
@Shatter: Nie chodzi mi o decyzję Deppa. Była ona zasadna i odpowiedzią na działania Heard. W momencie gdy nie wiadomo było kto ma rację mogła wydawać się czymś niecnym i odebrana negatywnie. Natomiast była odpowiedzią na zniesławienie a Depp okazał się mieć rację. W tym przypadku sama sobie zawiniła Heard, a Depp bronił jedynie swojego dobrego imienia.