Wpis z mikrobloga

"Nie powinniśmy poniżać Rosji" - Macron.
No #!$%@?, w setnym dniu inwazji, po morderstwach cywili, gwałtach na dzieciach w Buczy, Irpieniu, Mariupolu i wielu innych miejscach na Ukrainie, a żeby cie pokręciło pajacu na gumce.

Rosja sama się poniżyła w oczach świata wchodząc z butami na Ukrainę, i przestanie się poniżać dopiero w momencie gdy ostatni ruski żołdak ją opuści.
#wojna #ukraina #francja
  • 110
@Niedobry: aha, czyli Ty prowadzisz wojnę z Rosją, tak? Spoko generalnie rób jak tam uważasz, ale z oficjalnych źródeł to mi się wydaje, że nie uczestniczymy w żadnej wojnie aktualnie.
Chcesz zdechnąć za nie swoje interesy to nie ma problemu, ale ja nie widze w tym sensu mordko
z fartem.
@Niedobry: No pewnie tak, przecież Rosja nie ma stosunku żadnego stricte do mojej osoby, tylko identyfikuje mnie jako właśnie element tego zgniłego zachodu, no i słusznie, przecież ten zachód uważa ich za ludobójców, zbrodniarzy wojennych, agresorów, bandytów i nie wiadomo co jeszcze. To normalne, że nie będą pokornie przyjmować tych wszystkich oszczerstw i pomyj ktore są na nich wylewane. Ja nie jestem tchórzem, po prostu potrafię spojrzeć obiektywnie, z obydwóch stron,
@plnk: Ta, szczególnie, gdy eksperci od prawa miedzynarodowego mówią wprost, że nie ma podstaw aby uznać działania za ludobójstwo, ale dziennikarze i wykopki wiedzą lepiej, to jest właśnie wasz poziom, nie chce mi się wdawać nawet w tego typu jałowe dysusje, bo i tak do niczego one nie prowadzą.
Nie wiem czy pada w Petersburgu.
Z fartem.