Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem jak w obecnej sytuacji każda osoba, która posiada rozum i godność człowieka może bez wyrzutów sumiena tankować na Orlenie. Czas najwyższy żeby zorganizować bojkot konsumencki. Ludzie muszą być świadomi, że część pieniędzy zarabianych przez Orlen finansuje rzeczy, których większość rozsądnie myślących Polaków by finansować nie chciała. I nawet jeśli większość paliwa z innych stacji pochodzi z rafinerii Orlenu, to bojkot mógłby się przyczynić m.in. do obniżenia zysku, co za tym idzie byłoby mniej pieniędzy dla akcjonariuszy Skarbu Państwa i mniej pompowania pieniędzy na utrzymanie mediów. Ale zapomniałem, że żyjemy w Polsce i ciemny lud i tak to kupi...

#bekazpisu #paliwo #orlen #polska #inflacja
Pobierz NoMercYYY - Nie rozumiem jak w obecnej sytuacji każda osoba, która posiada rozum i go...
źródło: comment_1654276026wjyaUkllgn2UB0W2QBS9VZ.jpg
  • 51
@NoMercYYY: Muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem, jak PiS z firmy, która zawsze kojarzyła się pozytywnie (fajne logo, dobre hot dogi, dobra kawa, zawsze po drodze) zrobiła w 5 lat firmę, na którą nie mogę patrzeć, bo widzę tylko ten ryj oBajtka i te czerwone, socjalistyczne twarze decydentów.
Szkoda mi samej marki Orlen, bo była taka fajna, polska, teraz jest taka....pisowska.
@NoMercYYY: Są inne stacje z odpowiednikiem OrlenFlota i apka?
Podjeżdzam pod stację, tankuje, saknuje kod i zapłacaone. (FV dostaje na maila).
Chcę umyć auto - jw. skanuje kod. wyświetlam... otwiera się myjnia. Zostanie doliczone do FV.
@NoMercYYY: Jak mam płacić 7.80 na „nie Orlenie” to wole zapłacić 7.80 z kartą rabatową albo 7.70 na Orlenie.. każdy szuka oszczędności i nie będzie płacił więcej za litr unosząc się honorem XD
@powaznyczlowiek: baranie, z tych 11 mld zysku Obsrajtek będzie mógł zainwestować chociażby w wykup billboardów czy czasu antenowego dla reklam swoich gównogazet które kupił.

Ty nawet nie rozumiesz jak działa wyprowadzanie hajsu z budżetu na kampanię wyborczą w tej partii, a próbujesz być cwany

Zamiast hajsu z VAT-u, którego pis nie mógły wydać na agitację, ten sam hajs poszedł do Orlenu, który już będzie mógł z nim robić właściwie co chce.