Wpis z mikrobloga

@Zing: Zgadza się, jednak na Steam i tak jest taniej i jest tego od groma więcej. Dla przykładu. Max Payne pierwsza część na Xbox 59 zł, na steamie Max Payne + Max Payne 2 - 19,47 zł. Nadal nie rozumiem konsolowców.


@kidi1
Przecież na Xboxie też są promocje, nie wiem jak przykłady które podałeś bo nie są w gronie moich zainteresowań ale tak samo tanio się da wydawać czy
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kidi1: Nie chcę nic mówić, ale płacz o ekskluzywności słychać tylko wśród posiadaczy jednej konsoli stacjonarnej i nie jest to Xbox ( )
  • Odpowiedz
Pojęcie dobrej gry jest względne. Na przykład Fallout 2 dla mnie jest lepszą grą niż Forspoken na PS5, także to jest kwestia gustu. Nie ma gier dobrych dla każdego.


@kidi1: to niezle porownanie, jak forspoken nawet jeszcze nie wyszlo xD
  • Odpowiedz
Obecnie mam ok 1,5tysiaca gier i często wracam do starych jak mam ochotę, pozwala mi na to tylko PC.


@kidi1: To raczej właśnie konsole pozwalają na to w większym stopniu. Stara konsola nadal będzie działać nadal będzie łykać płyty. Na gogu to jest tylko niewielki % gier.
  • Odpowiedz
@Sangreal: No i spoko bo xbox od lat nie udaje że robi jakieś gry eksluzywne i po prostu konkuruje przy pomocy kompatybilności wstecznej oraz ewentualnie gamepassa. Sony przez lata miało taktykę jak nintendo czyli konkurowało głównie grami no ale jak widać chcą teraz oddać prowadzenie microsoftowi więc powoli przestają konkurować z microsoftem czymkolwiek.
  • Odpowiedz
@Zing: XD ten napis jest ważny w danej chwili. On nie brzmi "Will always be only on PS" Sony drugi raz sobie zarabia po czasie i tyle XD kto by nie chciał - prawie zerowym wkładem.
  • Odpowiedz
@mxhugo: Dzisiaj już mało kto pobiera gry z torrentów. Polska w rankingach spadła bardzo mocno, bo po pierwsze ludzie są bogatsi, mamy promocje i po prostu nie opłaca się piracić. Za dużo jest zabawy z jakimiś aktualizacjami i innym syfem. Jeśli chodzi o ranking Urządu Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej z 2020 to jesteśmy niżej niż Niemcy, jeśli chodzi o pobieranie pirackiego oprogramowania.

Dodatkowo sama społeczność torrentów w Polsce jeśli
  • Odpowiedz