Wpis z mikrobloga

Dzisiaj już mało kto pobiera gry z torrentów.


@Masterpolska94: Bo i w sumie nie ma za duzo powodów żeby pobierać. Raz że większość warezów była obłozona przez młodzieżówkę <18 która po prostu nie miała hajsu i ciągnęła z sieci. Dwa - rynek gier 99/00 był k------o patologiczny u nas, gdzie gry kosztowały p------e pieniądze a promocji/obniżek było jak na lekarstwo.

Dziś możesz n---------ć w konkretne gierki za darmo, ceny gier
  • Odpowiedz
Mam wrażenie, że konsolowcy płaczą bo ktoś kto ma PCta może sobie zagrać w taką samą grę jak oni. Jakby to była jakaś krzywda dla nich. Prawda jest taka, że jak jako zwolennik PCta mam to gdzieś bo na PC są miliony gier i nie robi mi różnicy te kilka gierek co wyszły tylko na daną konsolę.


@kidi1: Konsolowcy nie płaczą. Płaczą jakieś kompletne przegrywy, które za element swojej tożsamości
  • Odpowiedz
I nie przyszłoby mi do głowy by szukać wszystkich potknięć nintendo by pluć na switcha bo mnie na niego nie stać (gry są drogie)


@kochamschabowe: Ale jest ich relatywnie nieduzo, to zresztą konsola bardziej dla fanów japońszczyzny. Ja mam na swoim chyba tylko xenoblade'y, fire emblemy, harvest moony, zeldy i pokemony. xD

@Strahl: Jak coś lubię switcha xD po prostu wiem ze będzie mnie bolało wydawanie 300 zł
  • Odpowiedz
Sony zabiera sobie jeden z największych argumentów przemawiających za kupnem ich konsoli. Jeszcze niech d--------ą wersjom pudełkowym i można przerzucać się z powrotem na peceta.


@MjentowaKupka: Gdyby dopuścili gamepassa od MS na swojej konsoli to by to była ultymatywna konsolka.
  • Odpowiedz