Wpis z mikrobloga

@dracuch: w najbliższym czasie Spidermany, Returnal, Sackboy, a poza tym to generalnie koniec gier na wyłączność, bo jak widać wszystko wychodzi na PC. ʕʔ
  • Odpowiedz
  • 384
@Zing Mam wrażenie, że konsolowcy płaczą bo ktoś kto ma PCta może sobie zagrać w taką samą grę jak oni. Jakby to była jakaś krzywda dla nich. Prawda jest taka, że jak jako zwolennik PCta mam to gdzieś bo na PC są miliony gier i nie robi mi różnicy te kilka gierek co wyszły tylko na daną konsolę.
  • Odpowiedz
@Zing: z 2017 roku nie ma co wrzucać, bo to była inna redak... inne Sony. W 2019 zmieniło się kierownictwo. W 2020 to normalna odpowiedź, ta z 2017 z never to się zdezaktualizowała.
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@kidi1 no tak działa sony od lat, nic do tego nie mam jeżeli to czyjeś hobby, jedyne co to pluje na sony za hajpowanie swojego sprzętu mitem o ekskluzywności
  • Odpowiedz
@Zing Tego też nie rozumiem, mam kupić grę bo jest tylko na jedną konsolę? To jakoś przekonuje konsolowców?


@kidi1: masz kupić konsolę, bo na niej tylko jest ta gra. Reguła prosta jak budowa cepa i reguła, która sprawia, że Nintendo Switch sprzedaje się fantastycznie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Theos No ok, ale dla mnie to żaden argument bo na PC są miliony gier, które są tylko na PC, więc czemu to przekonuje niektórych do zakupu konsoli?
  • Odpowiedz
na PC są miliony gier, które są tylko na PC, więc czemu to przekonuje niektórych do zakupu konsoli?


@kidi1: bo te gry są w ich mniemaniu zajebiste? Z choinki się urwałeś, Switch się sprzedaje wybitnie, Mario Odyssey czy Zelda BOTW są uważane za jedne z najlepszych poprzedniej dekady, Pokemony, Mario Kart, Smash to są gigantycznie popularne gry, ludzie chcą w nie grać i muszą kupić taką a taką konsolę.

Te
  • Odpowiedz
@Zing Przecież to są klony gier, które dawno temu wyszły na PC i są w kółko klonowane.


@kidi1: XD

Jak gra jest dobra to co za różnica jakie ma wymagania sprzętowe?


@kidi1: to, że każdy sobie je odpali, nawet konsolowiec? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz