Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka, że jak jako zwolennik PCta mam to gdzieś bo na PC są miliony gier i nie robi mi różnicy te kilka gierek co wyszły tylko na daną konsolę.


@kidi1: Oj gry na PS robią różnicę. Co do reszty się zgadzam.
  • Odpowiedz
Oj gry na PS robią różnicę. Co do reszty się zgadzam.


@Moisze: Możesz wyjaśnić jaka to różnica bo nie spotkałem się z grą na PS, która nie miała swojego pierwowzoru na PC.
  • Odpowiedz
Możesz wyjaśnić jaka to różnica bo nie spotkałem się z grą na PS, która nie miała swojego pierwowzoru na PC.


@kidi1: Są po prostu dobre. Co z tego że masz miliony przeciętnych gier na PC skoro tych naprawdę wartych do zagrania są jedynie dziesiątki może setki z czego do tej pory z 10-20 to było exclusive na PS.
  • Odpowiedz
@Moisze: Pojęcie dobrej gry jest względne. Na przykład Fallout 2 dla mnie jest lepszą grą niż Forspoken na PS5, także to jest kwestia gustu. Nie ma gier dobrych dla każdego.
  • Odpowiedz
@kidi1: mam obecnie ps4 i #!$%@? ten mit 10/10 exclusivow upadl na ryj. Zwykle ttp tylko w innych settingach. No procz bloodborne i until dawn, bo to rzeczywiscie byly spoko gierki.
  • Odpowiedz
@Moisze: @bezprzypau: No i tu właśnie jest ten efekt, którego nie rozumiem. Jak ktoś powie, że to jest exclusive to mam wrażenie, ze konsolowcy automatycznie biorą te grę za dobrą i kupują bez sprawdzenia. Później grają na siłę bo przecież dali 250 zł.
  • Odpowiedz
@Zing: kiedy konsolowy exclusive wychodzi na PC to kwik #!$%@? fanbojów słychać w całym internecie, a kiedy gra PCtowa wychodzi na konsole to reakcja jest bardziej pokroju "ej to jest fajna gra, bardzo polecam, wbiłem w to masę godzin, będziesz się dobrze bawił", a kiedyś było jeszcze "o kurde, jak udało im się to przenieść na konsole?"
  • Odpowiedz
  • 1
@mxhugo Oczywiście, że czasem pobieram przed zakupem. To przez napompowane trailery i niespelniane obietnice developerów. Ilość gier na PC sprawiła, że jestem bardzo wybredny i nawet drobny szczegół sprawia, że nie usiądę do tej gry. Stąd, zdarza mi się pobranie gry z innych źródeł w celu sprawdzenia jesli nie ma dema do pobrania. Nie satysfakcjonuje mnie piracenie, więc kupuję gry bo szybko tanieją na PC, ale czasem przed zakupem sprawdzam. Obecnie mam
  • Odpowiedz