Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#pracait #rekrutacja #programowanie #testeroprogramowania #pytanie #pracbaza

Czy 12 tys brutto na UOP to dużo na testera automatyzujacego? Moim minusem jest brak expa komercyjnego w tym akurat języku programowania ale mam exp w innych językach programowania i to kilkuletnie. Zazwyczaj staram się aplikować na oferty gdzie spełniam wymagania ( 80% najmniej lecz te 20% to właśnie akurat mój brak expa komercyjnego w tym konkretnym języku) oraz gdzie podaje środkowe widełki więc się mieszczę. Dlaczego to pisze? Jestem po paru rozmowach no i oferty współpracy się nie sypią odrazu tak jak 2 lata temu ale mialem inne kryteria i zastanawiam się czy się tłoczno na rynku zrobiło czy po prostu im nie odpowiada to że chce może za dużo za brak doświadczenia z konkretnie tym jednym językiem pomimo że na rekrutacjach się sprawdzam. Jeszcze nie dostałem feedbackow z rekrutacji, a minęło tak po tygodniu od nich. Musze szybko działać bo akurat zmieniam prace i mam nóż na gardle.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62988ea0666850b60d8fcca2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 7