Wpis z mikrobloga

uszanowanko, poszukuje jakiejś fajnej książki/audiobooka fantasy, tylko nie takiego fantasy jak hobbit czy władca pierścieni tylko coś bardziej w stylu gry o tron(której nie czytałem bo czekam aż grubas wyda ostatni tom xD).
Ostatnio skończyłem "Drogę cienia" w którą tak się wciągnąłem że w 2 tygodnie skończyłem 3 książki i teraz czuję duży niedosyt.
Ostatnio rzuciła mi sie w oczy książka pt. "Wojna makowa", ktoś z jaśnie państwa czytał i może powiedzieć coś fajnego na ten temat?

P.S czytałem diunę ostatnio, pierwsza część sztos ale druga to już taka troche wymęczona była, nie za dużo się działo :D

#pytanie #ksiazki #audiobook
  • 10
@Nupharizar: Chyba mnie namówiłeś, ale to jest strasznie duża seria i się troche cykam że z upływem tomów fabuła może męczyć, co o tym powiesz, wszystkie trzymają poziom? :D
już gdzieś słyszałem nazwisko "Sanders" (oprocz kfc oczywiście) i wydaje mi sie że kilka lat temu drogę królów polecał mi kolega :D

@maniok: Książka czytana głosem wiedzmina, czy może być coś lepszego? :D
Fabuła też prezentuje się elegancko i jest dosyć
@Ra-V-ek

czekam aż grubas wyda ostatni tom


Możesz czytać śmiało, grubas ostatni tom wydał w 2011 roku. I nawet nie ma się co łudzić, że dokończy serię. :/

Co do Twojego pytania:
Lewa ręka Boga
Kroniki czarnej kompanii
Koło czasu
Księga całości
Krucze pierścienie
Ziemiomorze
Opowieści z meekhańskiego pogranicza

Będę jednak szczery, żadnego z wymienionych powyżej cykli książek nie skończyłem. xD
Prędzej czy później ( zazwyczaj prędzej :p) każdy mnie odrzucił albo
@dom021: dzięki!
coś z tego na pewno wybiorę :D
A co do grubasa to nie lubię czytać książki której nie wiem jak się skończy xD
poczekam aż sie przekręci i ktoś wyda jego notatki które zakończą serię i wtedy się wezmę za czytanie xd