Wpis z mikrobloga

jaka furka 25-35k ?
Co byloby fajnie :
-minimum 100km, chociaz wolalbym cos 120+
-nadwozie obojętne, ale raczej nie chce kombi, bez bardzo małych aut jak corsa, fiesta.
-benzyna/lpg, nie chce diesla. Może być lpg, ale bez różnicy,
-2010+.

Co przeglądałem :
focus mk2 polift - ale wydaje mi sie ze troche stare, bardziej bym sie nastawiał do focus mk3 (przedlift).
astra j 1.4turbo 120/140km. Boje się tam troche skrzyni biegów (M32) słyszałem że ona lubi paść.
insignia - troche boje sie spalania i przebiegu.

Czego raczej nie chce :
VAG, tsi, tfsi i inne takie, same negatywne opinie zawsze słyszałem. no chyba że może są jakieś polecane, to rozważę :D

#kupnosamochodu #samochody
  • 19
@straznik_internetuf: M32 daje znać czy padnie, robisz raz i potem w zasadzie już się nie martwisz - takie przynajmniej są opinie, sam aktualnie szukam i też na początku odrzucałem, ale tak - ford - #!$%@? chłodzenie, pękające bloki, opel - m32, vag - stare twinchargery, itd. Wszystko może być #!$%@?, sam aktualnie szukam 1.4 tsi ale w nowej wersji na pasku, dobre opinie, ale czy coś się nie #!$%@? ¯\_(ツ)_/¯
@straznik_internetuf: 2.0tce/rs dowolnie, chociaz ja bym sie w RSa pewnie nie pchał, bo wieksza szansa ze byl ujezdzany jak szmata. Laguna też bardzo spoko, sam jestem w sumie zakochany w Coupe. W przypadku Laguny tylko zorientuj się jeśli chciałbys LPG tam montować, cos kojarze ze tam 2.0 jest chyba w dwoch wersjach i pod LPG bodajze bardziej nadaje sie ten 200+ koni
@straznik_internetuf ostatnio napisałem identyczny post to dostałem info, że to najgorszy budżet, bo nie ma na tyle dobrych aut żeby dawać 35k, a lepiej bliżej 20k coś se szukać albo dołożyć za 40 i w sumie chyba mają rację xD ale ja ciągle się zastanawiam nad peugotem 508 i o dziwo ostatnio duży wysyp ich w okolicy poniżej 30k a nawet bliżej 25k, a ty się nad nim może zastanawiałes?
@straznik_internetuf: Chciałem Ci polecić trochę starsze autko jakim jest Toyota Corolla TS Compressor bo jeszcze z pół roku temu dało się znaleźć egzemplarz z końca produkcji (2007) za ~35k PLN ale teraz w na otomoto nic nie ma a na mobile.de najtańszy jest po 50k PLN a najdroższe pod 100k podchodzą ()
Bejro - @straznik_internetuf: Chciałem Ci polecić trochę starsze autko jakim jest Toy...