Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam Mireczki. Ostatnio pokłóciłem się z dziewczyną. Była zła, bo chciałem iść na urodziny znajomego, którego ona nie zna. Chciałem iść sam.
Wtedy podczas kłótni dala mi liścia i kopnęła mnie w "klejnoty". Jak wróciłem to była zła, prawie dwa dni nie odzywała się do mnie. Potem znowu zaczęła się kłócić, napluła na mnie (dosłownie), rzuciła we mnie termostatem ale nie trafiła (to to urządzenie do regulacji temperatury) lekko mówiąc "wyzywała mnie" od nieudaczników życiowych (prawdopodobnie piła do tego, że leczę się od paru lat na depresję i często mam mało energii). Wcześniej zdarzały się sprzeczki nieznaczne, że jestem nudziarzem.
Teraz straszy, że się wyprowadzi do KOGOŚ. Nie wiem czy ma do kogo poza rodziną. Wcześniej mieliśmy bardzo dobra relacje i zero tajemnic, bez problemu mogłem czytać jej Facebooka i wiadomości i ona moje też.
Co byście zrobili na moim miejscu? Czy na coś robię źle? Przepraszałem wiele razy ale nic nie dało to...

#kiciochpyta #zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6294dcb25710a6b5b256b021
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania gościu kobieta Cię bije i się nad tobą znęca a ty ją jeszcze przepraszasz i nie wiesz co masz robić? Ja rozumiem że nie każdy facet musi być twardzielem i nie potrafi się postawić ale powinieneś chociaż od niej uciec, zerwać kontakt bo jest bardzo toksyczną osobą...