Wpis z mikrobloga

@Lunat: Jak nie ma problemu z paczuszką to kwitnie tam 48h. Jak infolinia udzieliła Ci odpowiedzi, że "...z przyczyn niezależnych od InPost przesyłka nie mogła zostać doręczona i jest procesowana jako zwrot do Nadawcy..." to znaczy, że nie mogłeś Jej odebrać. Kontaktuj się z nadawcą i nie #!$%@? xd
@Lunat: u różowej była taka kombinacja statusów jak zamawiała coś z shopee na jakiejś megapromocji
była spychologia (sprzedawca mówił żeby pisać do inpostu, a inpost że do sprzedawcy) ale ostatecznie towaru niet, ale kasa wróciła czyli nie wyszła na tym stratna
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pangia:
Zawsze zgłasza się do sprzedawcy, to on jest stroną dla przewoźnika.
A poza tym operator musi rozpatrzyć zgłoszoną reklamację i jak została zgłoszona przez odbiorcę wezwać do przedstawienia oświadczenia o zrzeczeniu się nadawcy prawa do reklamacji i odszkodowania, a w przypadku jego braku umorzyć postępowanie reklamacyjne (oczywiście musi być pismo z decyzją).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@apee: Ja zamawialem cos na allegro z opcja "dostawa na jutro jesli kupisz do ktorejs tam godziny". Tylko zrobilem blad i zamowilem do Zabki (pojawil sie paczkomat blizej mnie i nie zauwazylem przy zamawianiu, ze mi go wybralo automatycznie) i mieli problem, zeby ja w ogole dostarczyc. W koncu odebralem ja ponad 2 tygodnie pozniej w paczkomacie oddalonym o ponad kilometr od tej Zabki (gdybym tego nie zrobil to by wrocila
Pobierz daryusriel - @apee: Ja zamawialem cos na allegro z opcja "dostawa na jutro jesli kupi...
źródło: comment_1653985566U6znzg7pABYAFBBzB5Sfxr.jpg