Wpis z mikrobloga

@mroz3: @PurpleHaze: @Ogau: Naobiecywał to jedno, ale jak oni na Borowskiej na jej całej długości chcą włożyć tramwaj? Do tego przecież starczy jak padnie JEDEN tramwaj na koło Wroclawii to zostaje tylko próba jazdy przez Pułaskiego xD Jakby Hubska nie była otwarta to by był dramat xD

EEEE To jest jeszcze lepiej.

Ta trasa pod szpital ma iść działkową od pętli z Gaju czyli mają wydłużyć tramwaj o 1
@Darth_Gohan: mapka jest zła. Torowisko ma iść z Gaju do szpitala na Borowskiej.

Inna sprawa, że gówno to zmieni, bo kto będzie chciał jechać do centrum przez Gaj i Hubską, jak jest autobus na Wroclavie. Jedynie dziadki ze szpitala na ROD będą tym jeździć xD
@Ogau: Tam są dwa plany trasy, w tym dokumencie: https://www.wroclaw.pl/beta2/files/dokumenty/127675/Za%C5%82%C4%85cznik-4-karty-tras-do-Raportu-WPT-2.0.pdf

Ja myślałem, że idą na grubo. Tutaj jednak widzę starczy im wersja minimalna. Przedłużamy o kilometr xD

I to jak się szpital zgodzi oddać kawałek parkingu.. Kto się tam będzie pchał tramwajem?

A pewnie jak jeszcze dadzą tramwaj to stwierdzą, że trzeba zabrać jakaś linie autobusową bo po co im potrzebna xD
@Darth_Gohan: a to jak są 2 plany to nie zrealizują żadnego. To już pewne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podoba mi się wspominanie w kontekście trasy na Borowskiej o wiadukcie na Stawowej. O rozważaniu torowiska na jednopaskowych Obornickiej i Bezpiecznej bez jego wydzielenia to chyba nie ma sensu wspominać xD.

No nic, czytam dalej xD
@Szczaf: Kurde jak ja ostatnio na Jagodnie byłam to tam nawet zasięgu w telefonie nie ma. Ponoć dlatego, że mieszkańcy boją się 5G. Skoro tak, to myślę, że żelazne węże też wcale nie są im potrzebne.