Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dielel_: a nie zauważyłeś że nagle zaczęliśmy się rozbrajać i robić wojsko? Myślisz że myśliwce czołgi i artyleria jest za darmo? Nie mówie tu o amunicji czy przeszkoleniu.cena paliwa to nie tylko madki i 500+ mordo.te madki to kropelka w morzu.
  • Odpowiedz
@mikeeho: Nie mam pojęcia, ciężko powiedzieć na co idzie ta kasa... ale polubiłem się ostatnio z rowerem, wiem, że cena paliwa ma na wszystko wpływ, ale mnie nie stać za 300zł tygodniowo jeździć. 1200zł miesięcznie, masakra. (,)
  • Odpowiedz
Opozycja gdyby nie była dogadana z tymi drugimi koryciarzami, to by codziennie grillowała karła tym zdjęciem


@bronxxx: Trzeba być dzieckiem, żeby wierzyć, że pokazujesz taką foteczkę i PiS zaorany xD Człowieku, każdy kto miał ją widzieć już pod powiekami ma ją wypaloną, a do reszty nigdy nie dotrzesz, bo ogląda tylko TVP i czyta niszowe, lokalne, narodowe ściery dla starej szurii. Tu naprawdę argumenty nic nie dają.
  • Odpowiedz
@callofjuarez21: Tym wykresem udowodniłeś tylko to, że w całej Europie są znaczące podwyżki cen paliwa. A PiS w innych krajach nie ma nic do gadania. Dla przykładu Słowacja, która ma zarobki standard życia podobny do naszego ma ceny paliwa aktualnie na poziomie 1,8 euro, więc trzeba patrzeć obiektywnie, a nie tylko z poziomu neuropka z wykopu.
  • Odpowiedz
@technojezus: to by było spoko nawet(#!$%@?ąc od wielkiego #!$%@? w dupę dla posiadających oszczędności) bo państwo nie ogarniało by socjali a ludzie pracujący,wytwarzający jakieś wartości dodatnie podaż sobie mi sami jakoś zorganizowali.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@technojezus: pamiętaj, trudne czasy tworzą silnych ludzi, jak to pisiory opowiadają xddd
@bronxxx: opozycja to durniejsza, niż ustawa przeiwduje, Kaczyński mógłby chyba leżeć w śpiączce, a te debile dalej by się kłóciły.
  • Odpowiedz