Wpis z mikrobloga

@stuparevic: Jezusie ale jsem jeszcze w alkoholu xD od minuty próbuje zrozumieć, dlaczego 1943 osoby śmieszy dopisany tekst o tym, ze na pyszne.pl obowiązkowe powinny być zdjęcia i mnóstwo dań xD xD xD
  • Odpowiedz
że zamiast 45 minut musisz czekać 2 godziny.


@size: najgłupsze jest to, że z dowozem 2 godziny a na miejscu od dęki

@Sprus: No weź się skup. Kierowca nie leci z jednym zamówieniem przecież, tylko ma do objechania ileś tam adresów xD
  • Odpowiedz
No i wchodząc w pyszne mam wypisany cały przekrój knajpek, które mnie interesują,


@fuechsinn: Posortowanej pod kątem knajp, które płacą za wyróżnienie i trzymanie średniej oceny opinii :) Pyszne to rak jak #!$%@?.
  • Odpowiedz
@XpedobearX

Posortowanej pod kątem knajp, które płacą za wyróżnienie i trzymanie średniej oceny opinii :) Pyszne to rak jak #!$%@?.


Dla mnie ważniejsza jest informacją, że takie a takie knajpy są i do mnie dowożą, a opinie se sama mogę sprawdzić.

@Nataniel_PL jeszcze nie miałam sytuacji, żeby się kopać z botem u pyszne ¯_(ツ)_/¯ tak jak napisałam, za każdym razem opisuje sytuację i dostaje zwrot kasy/kod z rabatem. Maks o jednej sprawie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stuparevic: tak samo jak przycisk "rezygnuję z zamówienia" po tym gdy dowiadujesz się, że zamiast 45 minut musisz czekać 2 godziny.

@size: W takiej sytuacji działa zamawianie z opłatą przy odbiorze. Jak przywożą po 1,5h zamiast 40min to już nie raz zdarzyło mi się nie odebrać tego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adik_: zgłoś ich do pyszne, bardzo szybko przestaną dzwonić :)

@m0rgi: też muszę zacząć tak robić, bo jak zapłaci się online to niektóre restauracje traktują Cię jak klienta drugiej kategorii
Zamówiona pizza, opłacona online
Zamiast 45min czekania przyjechała po 1h45min
Przy odbiorze widze, że to była ostatnia (mimo że pizzeria jest 10min ode mnie) no i oczywiście zimna
Dopiero telefon do pizzeri pomógł żeby przywieźli kolejna (tu juz byli po
  • Odpowiedz