Wpis z mikrobloga

@size: ja jak zamawiam pizze to mam sprawdzona pizzerie, tylko na telefon, płatność tylko gotówką i dowożą zawsze w niedłużej niż 35 minut. ciepła i smaczna, zawsze tam zamawiam. Dowiedziałem się o tej pizzeri z ulotki zostawionej na klatce schodowej.

pyszne to #!$%@? bo dużo czasu zajmuje aby zamówić, i właśnie musisz czekać 2h czasami 4h.. autentycznie raz się zdarzyło że czekaliśmy 4h.
  • Odpowiedz
A ja pysze/uber uwielbiam...

Chce coś zjeść i za bardzo nie wiem co - to sobie przeglądam, nie wyobrażam sobie chodzić po 20 stronach restauracji i sprawdzć co i za ile.

Wygoda zamawiania - nie muszę czekać, aż ktoś odbierze telefon. Klik i mam.
W przypadku pyszne tylko raz zamówiłem jedzenie i okazało się, że restauracja w danym dniu nie pracuje. Nie było problemu.
Uber jeszcze lepszy - w zamówieniu brakowało jednej
  • Odpowiedz
@stuparevic: w polsce to i tak jestescie lata swietlne do przodu, w takim UK to masz pierdyliard tejkełejów gdzie wszystko nazywa się tak samo, czyli nie wiadomo jak, nie wiesz co to nawet jest, a google grafika nawet w tym nie pomaga XD zamawiasz i dostajesz coś co nie nadaje się nawet dla psa pozdro 600
  • Odpowiedz
@stuparevic: bardziej niż to wolałbym, żeby pyszne umożliwiło dodawanie zdjęcia przez użytkowników, tak jak to jest np. na tripadvisor. Restauracje zdjęcia pewnie by jakoś upiększały albo wręcz robiły profesjonalne sesje zdjęciowe, a użytkownik zrobi zdjęcie tylko tego, co rzeczywiście dostał.

@HivPositiv: realistycznie do tego podchodząc to jest praktycznie bez sensu w przypadku bardziej złożonych dań. Ostatnio oglądałem film, na którym gość porównywał deklarowaną i rzeczywistą kaloryczność zwykłych kanapek i wyszło,
  • Odpowiedz
@stuparevic: pyszne.pl to złodziejstwo. Koszą właścicieli lokali na 30% wartości zamówienia. Nigdy nie zamawiam przez pyszne. Wolę zadzwonić bezpośrednio do ulubionego lokalu a nie dorabiać pośrednika.
  • Odpowiedz
@stuparevic: trochę sie zdziwiłem gdy zamówiłem dużą pizzę z domino a dostałem chyba z 30cm xD


@atencjon: każda porcja musi być rozmiarowo dopasowana pod plecaki rowerowe a pyszne, glovo i uber są niemal tego samego rozmiaru, zwróć uwagę, ze nie są one wcale aż tak duże a jeszcze od środka wypełnione izolatorem termicznym, do tego karton swoje miejsce zajmuje i na samą Pizzę dużo miejsca nie zostaje ;) max w
  • Odpowiedz
@size: To ja może powiem jak to wyglada z drugiej strony. Czas widoczny przy wyborze restauracji jest średnim czasem dostaw z całego tygodnia ( klient przy dodawaniu opinii zaznacza ile czekał) oczywistym jest ze ta średnia nie ma żadnego zastosowania w pt,sb, ndz bo wtedy czas jest wydłużony z oczywistych przyczyn, tez jako restaurator wolałbym żeby tego nie było ale należy mieć też oceniać sytuacje realnie, bo jeśli oczekujemy ze w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jeszcze by się przydał dokładny opis dań. Chce zamówić chińczyka i widzę 10 odmian kaczki i żadna nie opisana czym się różnią.


@hynta: Klasyka u chińczyka XDDD Chcesz kurczaka? No spoko masz kurczaka po wietnamsku, po chińsku, po tajlandzku, kurczak szanghaj, kurczak słodko-kwaśny, kurczak z ananasem, kurczak chrupiący, kurczak rozmaitości XDDDD

@Kuusamo: Nie zapominajmy o moim ulubionym:
"Kurczak King-Kong" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz