Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@size: ale ten przycisk nikomu się nie opłaci( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

chyba że jak przy rezygnacji z bolta/ubiera - potrącenie np 5 zł xD
  • Odpowiedz
@stuparevic: pyszne.pl to zło z drakonskimi prowizjami. Knajpy w większości mają możliwość zamówienia na swojej stronie albo telefonicznie gdzie zawsze można dopytać o masę i orientacyjny czas( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
@size:
Dlatego zamawiam z płatnością przy odbiorze i jak przed zamówieniem mam widełki czasowe 30-45 min a po zamówieniu jednak się okazuje że 2,5h to dzwonię i grzecznie mówię, że dziękuję i rezygnuję.
  • Odpowiedz
  • 487
@Nivele Raczej po to się zamawia na stronie, żeby nie musieć dzwonić.
Poza tym dla mnie dużą zaletą jest, że kiedy z zamówieniem jest coś nie halo, to w razie problemów zgłaszam to do pośrednika, a nie muszę wiecznie wykłócać się z panem Sebastianem właścicielem pitcerni.
No i wchodząc w pyszne mam wypisany cały przekrój knajpek, które mnie interesują, a zamawiając zawsze przez stronkę ulubionej knajpy, nie dowiem się, że w okolicy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 95
@Nivele: niektóre knajpy się ogarnęły ale jak chciałem zamówić bezpośrednio to nagle
- podaje wyższa cenę za danie
- dolicza więcej za transport niż pyszne
- robi problemy z płatnością kartą
- jak mi czegoś nie dowiezie, to nie ma jak reklamować

Wolę jednak zamówić przez pyszne lub Uber eats, dużo wygodniej i jak coś zawalą to szybko można dostać zwrot
  • Odpowiedz
pyszne.pl to zło z drakonskimi prowizjami. Knajpy w większości mają możliwość zamówienia na swojej stronie albo telefonicznie gdzie zawsze można dopytać o masę i orientacyjny czas( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Nivele: Taa, o dziwo mało kto ma problem z tymi prowizjami, bo jak policzysz koszt strony, opieki etc. to nagle się okaże że lepiej oddać 30% na daniu pośrednikowi i mieć spokój oraz większy ruch
  • Odpowiedz
@stuparevic: tak samo jak przycisk "rezygnuję z zamówienia" po tym gdy dowiadujesz się, że zamiast 45 minut musisz czekać 2 godziny.


@size: Restauracje powinny byc rozliczane z czasu dostawy. Czas dostawy powinien być widoczny przed zamówieniem (margines 10 minut). Jak restauracja nie dowiezie o czasie, to jedzenie za darmo.
  • Odpowiedz
Poza tym dla mnie dużą zaletą jest, że kiedy z zamówieniem jest coś nie halo, to w razie problemów zgłaszam to do pośrednika, a nie muszę wiecznie wykłócać się z panem Sebastianem właścicielem pitcerni.


@fuechsinn: no tak generalnie nie jest. Jakiś czas temu zamawiałem z Kebab Kinga - po 3 godzinach informuję pyszne, że rezygnuję z zamówienia i chcę kasę z powrotem. Dzwoni do mnie kurier, że zamówienie jest przygotowywane i
  • Odpowiedz
@shiverr mi zawsze z pyszne zwracali cały hajs, oprócz jednego razu, gdzie fakap nie był bardzo duży i wysłali mi kod rabatowy zamiast całej wydanej sumy, więc w sumie jestem z nich zadowolona
  • Odpowiedz
Jeszcze by się przydał dokładny opis dań. Chce zamówić chińczyka i widzę 10 odmian kaczki i żadna nie opisana czym się różnią.


@hynta: Klasyka u chińczyka XDDD Chcesz kurczaka? No spoko masz kurczaka po wietnamsku, po chińsku, po tajlandzku, kurczak szanghaj, kurczak słodko-kwaśny, kurczak z ananasem, kurczak chrupiący, kurczak rozmaitości XDDDD
  • Odpowiedz