Wpis z mikrobloga

@LuckyStrike klamie. Tam sie nawet nie wysrasz bez kodu QR. Chinczycy sie rzucaja nawet czasem na ulicy do ludzi bez masek. A jak robia masowe testy na ulicach to wkladaja CZTERY rozne probki. (Tak od roznych ludzi) do tego samego pojemnika. Wrocilem stamtad niedawno. To jakis koszmar i horror co tam sie dzieje.
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: >nie po to nagrywam filmy
#!$%@? filmy, zapomniałeś dodać, wytrzymałem 30 sekund tej pretensjonalnej sraczki. Niesamowicie zabawne jest jakie masz osrane rajcioszki za każdym razem jak ktoś zadaje to pytanie. Widać niesamowicie silną psychę
  • Odpowiedz
@Ponc3k: na pewno lepsze niż Rosja czy Chiny. A jeśli myślisz że w tej umowie z pfizerem były te magiczne chipy czy inne znakowanie, to mam kilka mostów w Warszawie na sprzedaż, tanio!
  • Odpowiedz
@LuckyStrike: O co chodzi z tą całą jazdą na chiny?
Słyszę że tam życie jest okrutne a jednak fakty mówią coś innego.

Chińskie społeczeństwo jest dumnym narodem, są zadowoleni z kierunku jaki obrała władza, są liczącym się graczem na arenie międzynarodowej, są najbogatszym państwem świata, są wiarygodnym partnerem biznesowym, rozwijają się we wszystkich kierunkach a na wypoku czytam że chińczycy właściwie nie powinni być zadowoleni bo na placu Tienanmen kiedyś stały
  • Odpowiedz
@PajonkPafnucy: Na wypoku wiedzą lepiej. A ze moja wizja jako mieszkańca Chin nie zgadza się z ich teoriami to okrzyknęli mnie płatnym agentem wpływu który kłamie na wypoku za pieniądze od komunistycznych zbrodniarzy. I tak się tu żyje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PajonkPafnucy: a głównie chodzi o to ze mamy od jakiegoś czasu wojnę informacyjną a wykopki łykają każdy onetowy sensacyjny przedruk na temat Chin z zachodniej prasy. A retoryka jest taka ze o Chinach piszemy albo źle albo wcale.
  • Odpowiedz