Wpis z mikrobloga

Na wypoku wiedzą lepiej. A ze moja wizja jako mieszkańca Chin nie zgadza się z ich teoriami to okrzyknęli mnie płatnym agentem wpływu który kłamie na wypoku za pieniądze od komunistycznych zbrodniarzy. I tak się tu żyje ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@LuckyStrike: Co jest oczywiście kłamstwem. Ludzie się na ciebie rzucają bo kręcisz nosem przy niewygodnych pytaniach o ciemnej stronie władzy w Chinach. Ty potrafisz mówić o
  • Odpowiedz
@BojowyKucyk: tia „niewygodne tematy” szybko zapomnieliście o wykopowej akcji pisania na mnie donosów do ambasady a te prowokacje miały na celu przyłapanie mnie na czym co wreszcie da Wam powód do napisania donosu który realnie mógłby mi zaszkodzić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@LuckyStrike: 动态网自由门 天安門 天安门 法輪功 李洪志 Free Tibet 六四天安門事件 The Tiananmen Square protests of 1989 天安門大屠殺 The Tiananmen Square Massacre 反右派鬥爭 The Anti-Rightist Struggle 大躍進政策 The Great Leap Forward 文化大革命 The Great Proletarian Cultural Revolution 人權 Human Rights 民運 Democratization 自由 Freedom 獨立 Independence 多黨制 Multi-party system 台灣 臺灣 Taiwan Formosa 中華民國 Republic of China 西藏 土伯特 唐古特 Tibet 達賴喇嘛 Dalai Lama 法輪功 Falun Dafa 新疆維吾爾自治區 The Xinjiang Uyghur Autonomous Region
  • Odpowiedz
Przypomnisz co się tam stało?


@Kauabang: Poucz się historii gościu, nic się w tedy wielkiego nie stało, po prostu grupa studentów umarła z niedowierzania jak wspaniały jest komunizm.
  • Odpowiedz
@kamilm119: A, czyli to nie Unia Europejska właśnie planuje prześwietlać KAŻDĄ wiadomość wysłaną przez obywateli, nakazując firmom przekazywanie WSZYSTKICH wiadomości wysyłanych m.in. na messengerze, nakazywać firmom łamanie szyfrowania wiadomości i przechowywać WSZYSTKO co obywatele wyślą sobie w PRYWATNEJ KONWERSACJI między sobą?
https://www.eff.org/deeplinks/2022/05/eu-commissions-new-proposal-would-undermine-encryption-and-scan-our-messages
https://www.eff.org/deeplinks/2022/03/eff-tells-eu-commission-dont-break-encryption

Z cyrku to ty chyba wychodzisz przejściem dla personelu
  • Odpowiedz
@pomidorowymichal1: Wszystkich danych nie przechowuja. Te co przechowuja to maja limity czasu. Do tego dochodzi kompresja plus ta cala SI. A sztuczna inteligencja jest wlasnie potrzebna zeby wylapywac informacje naktorych nam zalezy, zeby zmniejszac ilosc szumu/niepotrzebnych danych.
  • Odpowiedz