Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 989
@Nupharizar: bzdura, parlament przeglosowal nawet rezolucje zeby zbanowac facial recognition, a komisja rozwija human-centered AI żeby technologia nie byla rozwijana właśnie tak jak w chinach czy rosji. UE jest najbardziej zaawansowana na świecie na taka skalę w ktorej broni praw człowieka przed technologią
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1089
@LuckyStrike: Tak, tak wszyscy już to wiemy, Chiny ludowe to najwspanialsze miejsce do życia, a partia jest wspaniała i dba o mieszkańców. No chyba że ci znajdują się akurat na placu Tiananmen, to wtedy nie. Przypomnisz co się tam stało?
  • Odpowiedz
@kamilm119: no wiem, UE jest najlepsza, a możesz mi pokazać umowe pomiędzy UE a Pfizerem, za którą zapłaciliśmy my wszyscy, Europejczycy?

Btw, nie bedzie potrzeby rozpoznawania twarzy, kiedy można inaczej identyfikować ludzi.
  • Odpowiedz
@MlodyWilk pamiętam jak mieszkałem przez rok w Chinach, na początku miałem obsesję na widok tych kamer, były wszędzie (Pekin), a co istotne, te kamery też często mają mikrofony kierunkowe i zbierają dźwięk, wypowiedzi przechodniów itd. Po 2 miesiącach po prostu to olałem bo psycha by mi siadła i #!$%@?łem jak leci na chińskich #!$%@?ów, pokazywałem im język do kamery i ogólnie jakby miałem to w dupie. Wiem, że to śmiesznie brzmi ale
  • Odpowiedz
@Kauabang: jaką historie? te brednie?
maski nie są obowiązkowe, 100% powierzchni miejsc publicznych nie jest monitorowane i nikomu nie podrożeją bilety na pociąg z powodu nieistniejących przepisów o których mowa w tym filmie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 80
@LuckyStrike: Co ty pierdzielisz nie na temat w ogóle. Pisałem o czym innym a ty mi tu wyskakujesz z jakimś gównem. W takim razie kończ już się ośmieszać hipokryto.
  • Odpowiedz