Wpis z mikrobloga

#p0lka czy możecie się od nas #!$%@?ć? Po prostu olać, jak olewałyście zazwyczaj i skupić się na swoich murzynkach czy innych Hiszpanach, zamiast czepiać się Ukrainek?! Serio są dziewczyny z Ukrainy, normalne, które szukają faceta - wy brzydkie i paskudne polki możecie co najwyżej wybrzydzać albo wzgardzać, w kim nadzieję na przyszłość widzi Ukrainka i jest sympatyczna, miła, ugotuje, można z nią porozmawiać - a nie jak te zakompleksione polskie karynki, leniwe to i pretensjonalne - focha strzelcie i nie odzywajcie się na tagach, nie piszcie i WON WAM OD FACETÓW, KTÓRYCH ODRZUCIŁYŚCIE!
WYNOCHA! SIO POLKI OD WZGARDZONYCH FACETÓW!

chciałyście erasmusy, egzotycznych kolegów, murzynków, przygody - to idźcie w tę stronę i SIO od relacji innych ludzi, które was nie dotyczą! jako faceci mamy więcej siły, możemy więcej zrobić, więc chociaż na tyle zostańcie przy swoich instagramach, bo poleją się posty, póki co w internecie - na tych waszych fejsikach czy instagramach, ale jak wiemy jest wojna - kiedyś polkom kolaborującym z obcymi groziło ogolenie głowy lub okaleczenie, później wyrok - jak wiemy mamy wojnę, więc lepiej zostańcie drogie panie przy swoim :)

#ukraina #p0lka #tinder

i zawołam specjalnie #przegryw oraz #incel - tak, Panowie, można mieć prawo do poznania wartościowej osoby, dla której można budować swoje, Jej i Waszych dzieci życie, bezpieczeństwo i przyszłość

a polki sio - wynocha!
Tino - #p0lka czy możecie się od nas #!$%@?ć? Po prostu olać, jak olewałyście zazwycz...

źródło: comment_1653684939x5Rm5OkH77Irh72vwTXHbD.jpg

Pobierz
  • 14
@Rafal1993: tu masz wideo - i co lepsze, one nie oszukują jak polki, że tylko chcą kasy i wygody - bardzo się wstydzą, często odmawiają prezentów, których nawet w Tajlandii nie dawałem - zwyczajnie cudowna osoba się okazała, zraniona, ale świadoma - takiej wdzięczności i sympatii to jeszcze od żadnej dziewczyny, poza swoją Mamą nie widziałem - wiem, że są z zagrożonych terenów, dużo mogą zyskać, mogła mieć sama inne mieszkanie,
Tino - @Rafal1993: tu masz wideo - i co lepsze, one nie oszukują jak polki, że tylko ...
@Balcerek5112: jakoś Hiszpanie czy Włosi, nie mówiąc o Niemcach czy Brytyjczykach aż tak bardzo na swoje kobiety nie narzekają, jak w Polsce ;) masz dziewczynę czy żonę? Gdzie mieszkasz, bo chyba nie jesteś kawalerem albo nie żyjesz w tym kraju - w PL szukać panny, to tylko udając amerykański lub brytyjski akcent, wtedy się uda... pasty jednak potrafią być prawdziwe...

@Tino: Mieszkam w tym kraju xd. Nie jestem żonaty. Ty tak na serio xdd? Stary okej na pewno są laski, które typowo na zachodnich lecą, ale tak samo jest na Ukrainie czy chociażby w krajach azjatyckich. Ale gadanie, że jedyna opcja żeby zdobyć dziewczynę w tym kraju to udawanie obcokrajowca to odklejka mocno. Albo trolujesz albo nie masz do czynienia z kobietami tylko całą wiedzę o nich czerpiesz z past w
@Balcerek5112: Wiadomo, że koloryzuję, ale rozejrzyj się po znajomych i swoim środowisku, nie wiem jakie masz i w jakim jesteś wieku, ale sprawdź ilu facetów, których znasz jest szczęśliwych, ile dziewczyn, kto na tym zyskuje i komu co się opłaca? Bo ja sam wolałbym być polską panienką wybierającą przez pół dnia knajpę w necie na spotkanie, wybrzydzając po chłopach, zamiast zapieprzać na spotkaniach, mailach, wybierać w pośpiechu żarcie od pana kanapki,
@Tino: Ja zdecydowanie wole być chłopem niż panienka. Stary no w sytuacji, którą opisałeś to facetowi nikt nie każe z taką księżniczką co jej nic nie pasuje tkwić w relacji i jakby jaki to ma związek wgl z ogółem populacji kobiet. Opisałeś jakąś jedną sytuację, która może sie zdarzyła, a może ją wymyśliłeś co to ma do erasmusów i obcokrajowców. No jeśli chłopowi bardziej pasuje ukrainka od księdza to niech do
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Tino: wy serio chyba z domu nie wychodzicie, jeśli liczycie że panna z Ukrainy sama się wami zainteresuje. Na siłowni której ćwiczę, jest sporo trenerów z Ukrainy przez co przewija się też mnóstwo ukrainek. Panny w pierwszej kolejności szukają wśród swoich a później dopiero wśród Polaków. I tak w pierwszej kolejności patrzą na wygląd. Jeśli myślicie, że jakaś panna się Wam rzuci na szyję to najwyżej samotna Ukrainka z dzieckiem.
@Crisu: nie wiem na jaką siłkę chodzisz, ale znam kilka miejsc i klubów, bardziej od sztuk walki, gdzie w większości trenerami byli Ukraińcy - większość Ukraińców wróciła do kraju po wybuchu wojny, jeden niestety zginął, z tego, co słyszałem - Ukrainki jak przychodziły, to albo były zawodniczkami albo wpadały tylko jako znajome koleżanki i nie miały walk i nie trenowały, to była tylko mniejszość

jak wszędzie, są ludzie kierujący się tylko
@Nothingt0wn: nie oczekuję odpowiedzi na wykopie na te komentarze, tylko zwyczajnie opisuję sytuację, jakieś 5-10% tutaj zakładam, że to mogą być różowe, więc może powiedzą swoim koleżankom, przekażą dalej i wreszcie przestaną gnębić zarówno polskich mężczyzn, jak i ukraińskie dziewczyny - niech się po prostu tym nie interesują, jak ja nie zamierzam póki co mieszać na rynku pomadek czy tuszów do paznokci