Wpis z mikrobloga

@agentwywiadu: Mnie to najbardziej w-----a jak ktoś podjeżdża do tej kasy samoobsługowej wózkiem z-------m, aż się z niego wysypuje. W życiu tego całego towaru by do tej kuwety nie zmieścił, a potem musi stać przy nim 5 minut pracownik i pomagać mu kasować gabaryty i resztę tego szajsu co już się nie wchodzi. Tak przynajmniej to bywa w Lidlu do którego uczęszczam. Ja jak robię jakieś większe zakupy w weekend,
  • Odpowiedz
@agentwywiadu: serio nie wiem o co wam chodzi z tymi memami. Tzn. fakt, w 95% przypadków korzystam z Lidla więc jak w Biedrze jest to nie wiem, no ale może z raz miałem problem z kasą samoobsługową. Nawet dzisiaj robiłem dość spore zakupy w tym kilka piwek. Jedno z nich skasowałem w pierwszej kolejności, zanim byłem w połowie koszyka Pani już mi klepnęła 18+ i po prostu wszystko skasowałem, zapłaciłem,
  • Odpowiedz
@krzysiek210i tylko raz w jednym Lidlu widziałem babkę która stała cały czas przy tych kasach i pomagała, a tak to w tych co robię zakupy to nigdy nikogo nie ma, a jak się zbliża zamknięcie sklepu to często jeszcze zostawiają już tylko te kasy samoobsługowe i trzeba latać po całym sklepie w poszukiwaniu jakiegoś pracownika. A wieczorami jeszcze robią przeceny m.in. na mięso i w 90% przypadków oczywiście nie nabija tej
  • Odpowiedz
@wallygatorrrr:

serio nie wiem o co wam chodzi z tymi memami. Tzn. fakt, w 95% przypadków korzystam z Lidla


Korzystaj z trgo typu kas tylko w jednym sklepie, dziw się, że ludzie mogą mieć inne doświadczenia, gdy korzystają z tych kas a 5 różnych sklepach...
  • Odpowiedz
@reznerek: nie w jednym tylko głównie w jednym, to nie to samo ;) kasy samoobsługowe to najlepsze co spotkało ten kraj od czasów powstania paczkomatów, a to że ludzie to debile i nie potrafią z tego korzystać to w sumie tylko lepiej dla mnie, łatwiej do samoobsługowej podbić i szybko załatwić zakupy ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@wallygatorrrr: no tak, nazywaj ludzi debilami, jednocześnie nie wiedząc, jakie problemy są w Biedronce z kasami samoobsługowymi i czemu ludzie na nie narzekają. Ale widocznie, mimo że jestem programistą i na co dzień robię podobne rozwiązania, to jestem - jak to ująłeś - debilem i moją winą jest m.in zbyt mała tolerancja na wahanie wagi towarów, zbyt wolne wczytanie towarów z bazy podczas skanu, problemy z usability poprzez przyciski, których
  • Odpowiedz
do Tesco zawsze i nigdy nie miałem problemu z tymi rzeczami na samoobsługowej.


@Elijahu: bo w Tesco (Lidlu czy Auchanie. Nie wiem jak z Carfurem) do tych kas jest przypisany człowiek.. Natomiast w Biedronce takiego człowieka nie ma. Czasem, w niektórych biedronkach jedynie zdarza się że przy większych kolejkach kogoś oddelegują.

nie mam problemu z warzywami ani owocami na
  • Odpowiedz