Wpis z mikrobloga

#stanowski #hejtpark #bartosiak #wolski

@wolskiowojnie W imieniu wykop.pl proszę o zaakceptowanie zaproszenia na debatę od Stanoskiego – taka debata miałaby ogromny walor edukacyjny, gdzie twoje spojrzenie na odklejki bartosiaka i sama debata z nim mogłaby pomóc społeczeństwu i ogólnie polsce w lepszym zrozumieniu sił zbrojnych. Osobiście uważam, że razem z Jackiem Bartosiakiem dużo zrobiliście jeśli chodzi o spopularyzowanie wojskowości w Polsce. Tylko najbardziej brakuje mi właśnie twojego innego spojrzenia na sprawę i doprecyzowania wywodów/odklejek J.B.

Pozostaje sprawa tego, że JB jest bardzo dobrym mówcą-bajerantem (co nie koniecznie jest złe, ale czasem jeśli plecie jakieś bzdury to wygląda to tak, jakby był nieomylny i sprawia wrażenie, że mówi z sensem) i będzie tutaj konieczna prośba do stanoskiego o moderowanie rozmową tak, żebyś miał szansę wyjaśnić daną kwestię.

  • 8
A ja w imieniu swoim wyjaśniam czemu na "Kanale Sportowym" (który lubię BTW) nie ma to sensu: Ponieważ merytorycznie Jacek Bartosiak nie jest dla mnie partnerem do rozmowy o reformie SZ RP. On wie tutaj dużo mniej niż ja. Za to jest świetny w erystyce :) Takie "debaty" np. z Komandorem Witkiewiczem z MW a Bartosiakiem już były. Profesjonaliści na bazie argumentów i doświadczenia obalali pewne tezy ANW, S&F mówiło swoje "oświadczenia"
@wolskiowojnie: weź się nie wykręcaj, nie masz jaj i tyle. Jak się do tego otwarcie przyznasz to zrozumiemy, ale chamskie docinki pokazują jedynie twoją słabość.

A to "neutralne" jury to niby kto? Bo chyba nie beton wojskowy do którego się łasisz, a po którym Bartosiak jedzie? Śmieszne, chcesz starcia X na jednego i jeszcze sobie sędziego dla pewności swojego załatwić?

A to że obraża ten paździerz to dobrze, w Polsce dobre
@wolskiowojnie: ja tam Pana rozumiem, nie ma sensu robić szopki, stajnowski pewnie i tak by trzymał stronę bartosiaka, bo się znają. A się uczepił tego jak kleszcz, widać, że już nie ma kogo zapraszać :D