Wpis z mikrobloga

Drogie anonony.

Przepraszam za zwłokę, sporo się działo. Miałem sporo na głowie (i ciągle mam), tak że napisanie komentarza czy danie plusika było proste, ale dłuższy, bardziej ogarnięty post już nie. Dodatkowo zauroczyłem się w koleżance z pracy i...

Czy któryś w tym momencie pomyślał, że spękam? A ch***! Spermiarstwo i białorycerstwo to nie moja działka, wolę zniszczyć sobie jakiekolwiek szanse na bycie z tą laską niż zachować się jak bluepillowy simp. Jedyne czego żałuję to tego, że "stanowisko pracy" muszę dopiero ustawić. Ale dobra, bez zbędnego chrzanienia, oto plan który opracowałem:

Zaczynamy masowo wystawiać p0lki na tinderze. Niestety jest nas dość niewielu. Nie szkodzi, wymyśliłem na to sposób, którego część z was możliwe, że się domyśliła po wpisach o fake GPS. Ludzi zadeklarowanych do akcji jest 13, 14 łącznie ze mną (choć mam cichą nadzieję że będzie jeszcze więcej).

Plan jest prosty. Tradycyjnie konta chadów/oskarków i tutaj mała zmiana. Nie działamy sami. Wszyscy ustawiają jedno miasto, a przy większych dzielnicę. Ten co zna miasto daje pomysł na miejsca spotkania. Zmasowany atak. A potem zmiana lokalizacji lub/i konta chada i powtórka.

Na ten moment niestety nie ogarnąłem discorda (bezpieczniejsze do komunikacji niż wykop, przynajmniej tak łatwo nie banują + możemy dzielić się akcjami, bez informowania gdzie jesteśmy).

Kilka zasad (a właściwie BHP) które wymyśliłem, żebyśmy nie władowali się w kłopoty (tutaj zapraszam do dyskusji, nie mam zamiaru za bardzo szefować, tylko na tyle żeby prokurator się nami nie zainteresował):

1. Wystawiamy w w miarę bezpiecznych miejscach. Czyli np. w Gdańsku Orunia, Stogi i Nowy Port zwykle odpadają. A na pewno po zmroku. Prztyczek w nos i obniżenie samooceny, ale tym laskom nic poważnego ma się nie stać. A przynajmniej nie z naszej winy.
2. Żadnych poważniejszych gierek na emocjach - chcesz rozkochać i zghostować - spoko, ale nie jedź w to za bardzo. Żadna nie ma robić przez nas magika.
3. Kiedy akcja nabierze rozgłosu zero pojawiania się na miejscu spotkania - trzeba uważać na białorycerzy)

No i ostatnia sprawa. Pozostaje wybrać nazwę dla grupy i akcji. Sam jestem w tym niestety do dupy.

#przegryw ##!$%@? #p0lka #p0lki #blackpill #tinder #badoo #randkujzwykopem #podrywajzwykopem #bekazrozowychpaskow #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
  • 60
jedna p0lka


słowo klucz, jedna.

Ale kogo konkretnie masz na myśli? betabankomatów? cucków którzy wzięli sobie matkę z dzieckiem? ludzi starych którzy grali w grę na nieco innych zasadach?


@PomaranczaTesto: Ani pierwsze ani drugie, może trzecie, może jestem za stara żeby się odnaleźć w tej mentalnej gimbazie lvl 15-20, więc trzecia opcja wchodzi w grę.

Mirabelki to z wyglądu szroty 1/10 XD


Taki obraz Wasz. To że ktoś nie urodził się
@vympayer: Tylko na to czekałem! <3 Jazda z #!$%@? HA TFU. Gdyby mi się chciało to też bym tak robił bo patrzenie na cierpienie foidów to sama przyjemność. Powodzenia moi drodzy. Niech spermiarze i cuckoldy nie zamącą wam w głowie