Wpis z mikrobloga

@goferek parenascie lat temu miejsca parkingowe nie mialy swoich ksiag wieczystych i powierzchnia takiego miejsca byla doliczana do powierzchni mieszkania. Jak sprzedawalo sie mieszkanie to razem z miejscem.
@LubieGroszek: U mnie jest piwnica wliczona w metraż- uwzględnione było w cenie oczywiście, że to nie cena z m2 jak mieszkanie, ale w papierach Ktoś Kiedyś Tak Zrobił i po prostu zostało.
Co ciekawsze to całkowicie na osobnych papierach w administracji mam... jeden pokój, który ktoś wydzielił ze wspólnego korytarza, dostał wszystkie zgody ze wspólnoty, zamurował i dołączył drzwiami do mieszkania XD Więc mam kawalerkę z piwnicą na jednych papierach i
wiem właśnie, a tu notariusz już dogadany bo cena była okej a tu takie kwiatki wychodzą


@posepny1: wez numer ksiegi wieczystej i tam bedzie dobrze opisane, a przynajmniej powinno byc. a jezeli to jakas stara nieruchomosc to i tak na miejscu zmierz wszystkie pomieszczenia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@posepny1: Mi jeden Janusz wpisał piwnice w powierzchnię lokalu i jeszcze 2 piętro, a było 3. Zarzekał się, że niechcący i natychmiast zmieni. Oczywiście cenę też chciał z kosmosu, po prostu go wyśmiałem i poszedłem